Збільшення рейсів від авіакомпанії ОАЕ


Emirates, міжнародна авіакомпанія Об'єднаних Арабських Еміратів, оголосила про збільшення кількості рейсів на 14% згідно з планом розвитку на 2009 рік.
Протягом року в розпорядження авіакомпанії надійдуть 18 нових повітряних суден, що збільшить пасажиромісткість Emirates на 14% і вантажопідйомність на 17%. Також з надходженням в авіапарк цих літаків будуть відкриті рейси в нові напрямки і додаткові рейси в уже обслуговуються авіакомпанією міста.
На сьогоднішній день у розпорядженні авіакомпанії знаходяться 129 широкофюзеляжних авіалайнерів, а до 31 березня - завершення 2008-2009 фінансового року, авіапарк Emirates налічуватиме 132 літака, включаючи чотири Airbus A380. Авіакомпанія також отримає ще сім Airbus А380, десять Boeing 777-300ER, один Boeing 777-200LR і один вантажний Boeing 777 в наступному фінансовому році, який завершиться 31 березня 2010 року.
Його Високість Шейх Ахмед Бін Саїд Аль Мактум, глава Emirates Group, зазначив: "Наступний рік буде непростим для галузі авіаперевезень. Однак, прийнявши до уваги потенційні ризики, ми як і раніше відкриті для нових можливостей. Наші зусилля будуть сконцентровані на зміцненні позицій авіакомпанії на тих ринках, де послуги Emirates вже користуються стійким попитом серед пасажирів. Нові рейси будуть відкриті на ринках з високим потенціалом зростання, таких як Африка і Близький Схід ".
Так, з 1 жовтня 2009 року Emirates відкриє рейс до Південної Африки за маршрутом Дубай - Дурбан. Рейс буде виконуватися на Airbus A330-200, на борту якого розташовані 278 пасажирських крісел в салонах двох класів, і здатному перевозити до 14 тонн вантажів.
У січні Emirates приступила до розширення присутності на близькосхідному ринку: додаткові рейси були відкриті в Амман, Ер-Ріяд, Джедду, Кувейт і Дамаск. На сьогоднішній день авіакомпанія здійснює 180 рейсів в країни Близького Сходу щотижня, пасажиромісткість яких становить 50 000 місць.
З листопада авіакомпанія також послідовно відкрила 32 додаткових рейсу в Індію, і на даний момент до послуг мандрівників надані 163 рейсу щотижня в 10 міст цієї країни.
Як тільки в розпорядження Emirates надійшли нові авіалайнери, в листопаді і грудні були відкриті рейси в Лос-Анджелес і Сан-Франциско. На сьогоднішній день рейси здійснюються три рази в тиждень, однак з травня 2009 року вони будуть виконуватися щодня. Додаткові рейси збільшать пасажиромісткість напрямки на 2000 місць щотижня, в загальному підсумку збільшивши пасажиромісткість більш ніж в два рази.
Відкриття додаткових рейсів в Австралію, а саме в Брісбен і Мельбурн в лютому 2009 року, збільшило загальну кількість рейсів в регіон до 63 щотижня. Також в цьому році Emirates планує відкрити третій щоденний рейс до Сіднея.
1 лютого авіакомпанія почала виконувати рейси за маршрутом Дубай - Сідней - Окленд на двупалубном авіалайнері А380, надавши пасажирам Нової Зеландії можливість оцінити високий рівень комфорту польоту. Рейс виконується тричі на тиждень, проте з 1 травня 2009 року він буде виконуватися на двупалубном авіалайнері А380 щодня.
Також в 2009 році Emirates почне виконувати рейси в Сеул і Сінгапур на Airbus А380. Перший рейс А380 в Сеул буде відкритий в листопаді, а рейси в Сінгапур, виконувані на А380 чотири рази на тиждень, стартують в грудні.
Emirates також приступила до реалізації планів розширення діяльності в Європі, відкривши другий щоденний рейс до Мілана, збільшивши кількість рейсів в Стамбул до 11 щотижня, на Мальту - до 7 щотижня, і в Ніццу - до 5 щотижня.

Похожие страницы