20-Й ЮВІЛЕЙНИЙ ТУРІТІЧЕСКІЙ САЛОН «УКРАІНА`2013»

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВІДВІДАТИ ГОЛОВНА ПОДІЯ ТУРИСТИЧНОЇ ОСЕНІ
20-Й ЮВІЛЕЙНИЙ ТУРІТІЧЕСКІЙ САЛОН «УКРАІНА`2013»!


З 23 по 25 жовтня в Києві в МВЦ на Лівобережній відбудеться головне туристичне подія осені - 20 Ювілейний Міжнародний туристичний салон «Украіна`2013».
Це міжнародна майданчик для співпраці професіоналів галузі з більш, ніж 60 країн і напрямків. Традиційно на виставці в якості експонентів свої послуги представляють - провідні туроператори, представництва регіонів та національні офіси по туризму з країн ближнього і далекого зарубіжжя.
В даний час про свою участь в UITM заявили національні стенди: Болгарії, Бразилії, Угорщини, Домініканської Республіки, Дубая (ОАЕ), Єгипту, Індії, Кіпру, Куби, Палестини, Польщі, Словаччини, Таїланду, Туреччини, Тунісу, Фінляндії, Шрі Ланки.
Представлені компанії з: Австрії, Албанії, Аргентини, Болгарії, Бразилії, Угорщини, В'єтнаму, Гани, Греції, Грузії, Домініканської Республіки, ОАЕ, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Італії, Кіпру, Куби, Мальдівських островів, Палестини, Перу, Польщі, Росії, Сейшельських островів, Словаччини, Таїланду, Тунісу, Туреччини, України, Фінляндії, Франції, Чилі, Шрі-Ланки та інших країн світу.

Вперше на виставці будуть представлені компанії Pac Group, IATI, авіакомпанії Emirates і flydubai, національний стенд Куби.
Збільшилася кількість учасників з Італії, В'єтнаму і Мальдівських островів.
Розміри своїх стендів збільшили - Болгарія, Словаччина, Фінляндія, Палестина, Кіпр, а також компанії Наталі Турс, Mouzenidis Travel.
Традиційно гостей і учасників виставок чекає насичена ділова програма, що включає в себе безліч конференцій і семінарів, що відображають найактуальніші питання ринку туристичних послуг.
Скористайтеся програмою Match Making - системою призначення ділових зустрічей!
Це дасть Вам можливість правильно структурувати своє перебування на виставці і заощадити час!
Вже зараз Ви можете зареєструватися в системі Match Making, а також отримати безкоштовне запрошення.
До зустрічі на UITM-2013!

Похожие страницы