Купання під наглядом поліції


Влада індійського курортного штату Гоа вирішили викорінити насильство над іноземними туристами. Заради безпеки відпочиваючих курорти патрулюватиме батальйон поліції, а чоловіків і жінок заженуть купатися на роздільні пляжі, повідомляє Business Standard.
Після серії гучних злочинів проти іноземних туристок в Індії Департамент по туризму Гоа зробив унікальні заходи для захисту честі і здоров'я жінок. В Індії збирають Резервний батальйон поліції (IRB), який буде патрулювати пляжі та інші курортні зони вдень і вночі. 50 з 250 спеціально навчених "солдат" батальйону будуть жінками. Міністр туризму Гоа, Діліп Парулекар заявив, що Резервний батальйон буде втручатися в будь-які надзвичайні ситуації та це забезпечить іноземним туристкам почуття довіри.

На всіх пляжах Гоа найближчим часом з'являться сторожові вишки, з яких солдати IRB до 12 години ночі спостерігатимуть за поведінкою туристів. З'явилися і перші експериментальні роздільні зони купання, чоловічі та жіночі. Цікаво, що в зоні для чоловіків купатися можна буде тільки туристам чоловічої статі, а ось в жіночі купальні допустять і дітей і чоловіків туристок. Як саме поліцейські батальйони збираються перевіряти і відсівати чоловіків на вході в жіночі зони, поки невідомо. Можливо, туристам доведеться носити з собою паспорти з печатками про шлюб, якщо вони захочуть скупатися і полежати на сусідньому шезлонгу зі своїми супутницями.
Особливо відзначимо те, що влада Гоа пообіцяли створити два "летючих" загону оперативного реагування, для Південного і Північного Гоа. Ці загони отримають право перевіряти всі приміщення готелів, вілл і хостелів, а також будівель і фірм, як-небудь пов'язаних з туристичним бізнесом, в будь-який час дня і ночі. Складається список офіційно зареєстрованих гостьових будинків і готелів, в яких зобов'яжуть зупинятися туристів.
У підсумку відпочинок на Гоа буде більше схожий на перебування в колонії: крок вліво, крок вправо буде каратися прибуттям "летючого" загону, а за купанням стануть спостерігати зі сторожових веж. Залишиться тільки обнести роздільні пляжі колючим дротом і туристи потягнуться до Індії, неодмінно.

Похожие страницы