Вибір місця відпустки


Чоловіки і жінки абсолютно не розуміють один одного у виборі курортів для відпочинку. Список країн, на яких думки зійшлися, невеликий - Італія, Австралія і США. Та й улюблене проведення часу у відпустці у чоловіків і жінок також сильно розрізняється.
Портал онлайн-бронювання Skyscanner в ході дослідження довів, що відпустка - ще один наочний приклад того, наскільки не схожі чоловіки і жінки. Вибір місця проведення відпустки часто стає яблуком розбрату у пар, які сходяться з решти питань, показав міжнародне опитування.

Як говориться в прес-релізі, отриманому EUROMAG, Таїланд очолив список країн, найбільш цікавих чоловікам, в той час як в жіночому рейтингу ця країна знаходиться лише на п'ятому місці. Індія - предмет мрій багатьох представників сильної половини людства (п'яте місце), в той час як пані не включили цю країну навіть в першу десятку.
Протилежна ситуація - з Австрією: в жіночому списку вона займає сьоме місце, в той час як жоден з чоловіків, що беруть участь в опитуванні, про неї не згадав.
Десятка бажаних країн для відпустки у чоловіків виглядає так: Таїланд, США, Австралія, Італія, Індія, Японія, Іспанія, Нова Зеландія, Єгипет і Норвегія. У жінок - США, Австралія, Італія, Нова Зеландія, Таїланд, Японія, Австрія, Хорватія, Канада, Греція.
У підсумку, крім Австрії та Індії, «зайвими» країнами також виявилися Хорватія, Канада і Греція, куди хочуть жінки, але не хоче жоден чоловік, а також Норвегія, Єгипет та Іспанія, куди хочуть чоловіки, але не хочуть жінки.
Золотою серединою стала Японія - і в «жіночому» і в «чоловічому» рейтингу Країна висхідного сонця виявилася на 6-му місці.
Цікаво, що статистика звернень до пошукача Skyscanner показує, що найчастіше люди шукають дешеві квитки до Іспанії. Більшість учасників опитування підтвердили, що рішення про вибір місця проведення відпустки приймається спільно з другою половиною (лише 17% чоловіків заявили, що остаточне слово - за ними). Іспанія опинилася на сьомому місці в «чоловічому рейтингу» і не потрапила в жіночий. Можливо, що насправді сильна стать має більше авторитету при плануванні відпустки, робить висновки Skyscanner.
Що стосується улюбленого проведення часу, то тут обидві половини зійшлися на тому, що огляд визначних пам'яток і дегустація страв в місцевих ресторанах - це те, на що варто витратити час.
Однак далі думки розділилися. Пляж зайняв третє місце в списку прекрасної половини людства, в той час як в чоловічому хіт-параді він добрався лише до шостого місця. Похід за покупками виявився на п'ятому місці у жінок і на дев'ятому - у чоловіків.
Чоловіки також готові витратити свій час на бари (4 місце), в той час як жінки в цей час хотіли б «прогулянку на природі». А замість жіночих походів по магазинах (5 місце), чоловіки віддадуть перевагу відвідати спортзал.

Похожие страницы