Шпигунські окуляри

Окремим рядком розповімо про трубках, які під час морського купання підкладають безтурботним туристам жирну при жирну поросюшку. При виборі трубки не звертаємо ніякої уваги на її зовнішній вигляд. Вона може бути яскраво-жовтою, чорної, сіркою, напівпрозорої, довгою, короткою, так, якою завгодно. Найголовніше - клапан! Якщо він поганий, то під час плавання великий ризик спробувати на смак морську воду, яка вражає своєю солоністю. Мало приємна подія, вже повірте! Тому, ще на березі перевіряємо трубку на якість. Як це робиться? Просто подуйте в клапан, якщо він легко пропускає повітря, то така трубка нам не подружка і не соратниця, а от якщо при продуванні клапана ми натрапляємо на впевнений повітряний бар'єр, і повітря не проходить, то ось вона наша мета. Така трубка добре пропускає повітря під час дихання, і не дозволяє морській воді випадково потрапляти до нас у шлунок, крім того, після занурення під воду, трубку легко продути, позбавивши тим самим від надлишків морської води.

Якщо вже говорити на чистоту, то все обладнання вельми зношене і не особливо зручне. Буде краще, якщо Ви не полінуйтеся і привезете з собою на відпочинок особисті речі. Так не доведеться відчувати дискомфорт від ласт, які норовлять здавити стопу і залишити після себе мозолі, а маска не залишить відчутний слід на Вашій переніссі.

екскурсії в ЕгіптеДалее що стосується обіду. Обід, як правило, подається прямо на яхтах і проводиться за принципом шведського столу. Подають рис, макарони, м'ясо, рибу, іноді морепродукти (креветки, кальмари), фрукти (апельсини, кавуни, дині), помідори, баклажани і т.д. Іншими словами, пропонується вкусити те, що і без того набридло жувати в готельних ресторанах. Фрукти, як правило, подають на заключному етапі подорожі, коли на горизонті миготить довгоочікувана земля! З напоїв завжди є вода, чай, кока-кола, рідше кави і він без вершків. Бутильовану воду можуть видавати кожному бажаючому під час короткочасних вилазок на сушу.

Крім того, для кожної морської екскурсії, яка має на увазі прогулянку на яхті діють наступні правила:

- Виступав на борт - роззуватися. Взуття залишаємо в контейнерах і ходимо по яхті тільки босоніж

- Якщо Ви викупалися, то перш ніж піднятися на другий поверх - насухо обітріться рушником. Якщо Ви босими і мокрими ногами прошлепал по сходинках нагору, то зростає ризик отримання травми. Мокрий підлогу і сходинки стають слизькими. Під час руху судно періодично качає на хвилях, від чого утриматися на ногах досить проблематично, додайте в загальну картину вищеописане перешкоду і отримаєте масу вражень від зустрічі з підлогою

Похожие страницы