Ефіопська кава

Ефіопська кава

Окремої згадки заслуговують кавові церемонії. Ефіопія, як відомо, вважається батьківщиною кави. По інтересу та інтенсивності подій кавова церемонія тут може зрівнятися хіба що з китайською чайною церемонією. Цей красивий, довгий і захоплюючий процес напевно не залишить байдужим нікого.

Зерна спочатку обсмажуються особливим чином на вугіллі, під постійне воскуріванія ладану, потім перемелюються, а потім варяться в спеціальній глиняному посуді кілька разів. Вся дія нерідко може займати 2-3 години, у супроводі цікавих розмов. Столиця африканської Ефіопії Аддіс-Абеба зібрала в собі безліч таких кав'ярень. Хоча останнім часом без зусиль можна попити кави і у звичному європейському форматі. Місцеві жителі дуже люблять коротати своє дозвілля в маленьких кавових забігайлівках.

Ефіопська кава Аддіс Абеба

Бізнес

Основний бізнес в місті зараз це будівельний і туристичний. Місто активно відбудовується новими багатоповерховими будинками. З'являється маса нових готелів і торгово-туристичних комплексів. Нарівні з цим активно відбувається налагодження нових економічних відносин з різними країнами світу і спільне рішення африканських проблем.

З'являється багато талановитої молоді. Ці люди, дуже хочуть вчитися всьому і з ретельністю і стараннями опановують новими знаннями і технологіями.

Можна з упевненістю сказати, що майбутнє Аддіс-Абеби в активному розвитку сучасних технологій.

На даний момент столиця Ефіопії Аддіс-Абеба - місто контрастів. Активний ділової та бізнес центри забудовані великими висотними будинками зі скла і бетону. Там же неподалік ми можемо бачити людей, вічно гуляють по вулицях у пошуку роботи або випадкового заробітку.

Похожие страницы