Чарівний ресторан Oaxen Krog у Швеції

Щоб дістатися до готелю-ресторану Oaxen Krog, потрібно перетнути морський протоку на поромі. А повечерявши незвичайними гастрономічними стравами, тут можна зупинитися на нічліг. Але не в готельному номері, а в каюті корабля.
Чарівний сільський ресторан Oaxen Krog носить ім'я острівця в Стокгольмському архіпелазі, на самому березі якого стоїть - «Оакс» (слово krog шведськи і означає «таверна»).
У ньому по-шведськи прості, світлі і дуже стильні інтер'єри, кращою прикрасою яких служить захоплюючий вид на затоку Хіммерфьорд.
В першу чергу ресторан славиться авторською кухнею шеф-кухаря Магнуса Ека, який, використовуючи місцеві сезонні продукти, готує такі шедеври, як тартар з молюсків на подушці з морських водоростей, карпаччо з омара з чайним желе, яловичина з кремом з трюфелів з острова Готланд і малиновий пудинг під скоринкою з нуги.
Але з десертом сюрпризи для гостей не закінчуються. Їм пропонується заночувати в каюті прогулянкового кораблика Prince Van Orangien, золота пора якого припала на 30-ті роки минулого століття.
І це не просто зручний спосіб відпочити після гастрономічного вечора. Насправді «Принц Оранський» набагато більш розкішний, ніж сам ресторан Oaxen Krog, - він був ретельно відреставрований в фешенебельному стилі свого часу.
Тут добре пити аперитив, милуючись пливуть по затоці лебедями. А якщо заглянути в рубку, можна познайомитися зі стародавніми лоцманськими картами Балтики.

Похожие страницы