Disney Dreams - найбільший круїзний лайнер

Гігантська круїзне судно Disney Dreams вийшов з доку після 20 місяців будівництва.
Перший короткий маршрут до пірсу в ніч на неділю виконав найбільший коли-небудь з побудованих круїзних лайнерів в Німеччині. У суботу ввечері лайнер Disney Dream був випущений з 500-метрової в довжину і 75 метрової заввишки верфі, розташованої в місті Папенбург (Нижня Саксонія).
У майбутньому він буде перетинати Карибський басейн.
Компанія Disney планує подвоїти свій флот з двох до чотирьох судів. «Подальше розширення не виключено», - заявив Том Вольбер, який відповідає за напрямок Disney- круїзів, і за менеджмент лайнера, починаючи від логістики до розважальної дитячої програми.
Він підкреслює важливість того, що лайнер сам по собі дуже елегантний і не всі палуби нагадують діснеївські кіноіндустрію. Але без цього не обходиться. Червоно освітлена димова труба вказує на приналежність торговельної марки власника, і в носовій частині судна в якості емблеми красується Міккі-Маус в формі капітана.
Запланований круїзний лайнер під назвою Disney Fantasy, як брат Disney Dream, повинен бути 340 метрів в довжину і 37 метрів у ширину. А на 16 палубному плаваючому готелі має розміститися близько 4000 пасажирів.
Верфі Meyer Werft після Disney Dream надійшли замовлення ще на дев'ять інших круїзних суден, обсяг замовлень становить близько 4 млрд євро. Однак, причин для ейфорії глава компанії Бернард Майєр, поки не бачить. «Криза ще не подолана. На світовому ринку круїзних суден спостерігається спад », - говорить Мейєр. І, як і раніше, корейці та японці стрімко заходять на цей ринок.

Похожие страницы