Цементна гордість Мекки

Готельна група Fairmont Hotel & Resorts відкрила в Мецці, недалеко від Кааби, новий готель Makkah Clock Royal Tower. Цей готель вважається найвищою серед споруд з цементу - її 76 поверхів здіймаються на висоту в 577 метрів. Загальний номерний фонд готелю складає 858 одиниць, уточнюється в прес-релізі компанії.
Прикрашають готель унікальні годинник. Їх розмір більш ніж в п'ять разів перевищує знаменитий годинник лондонського Біг-Бена. Годинники, які видно на відстані 17 кілометрів, мають чотири циферблата, звернених до різних сторонах світу. Через підсилювачі анонсуються щоденні молитви, які можна буде почути в радіусі семи кілометрів.
У вежі готелю розташувалася обсерваторія Місяця, а також Музей ісламських ікон і творів мистецтва. У готелі 76 ліфтів, а також прокладено 10 тисяч кілометрів оптоволокна для забезпечення зв'язку його гостей. До послуг останніх різні ресторани з міжнародною кухнею.
Для ділових постояльців Makkah Clock Royal Tower пропонує варіанти кімнат для переговорів і місць для проведення заходів, цілодобовий бізнес-центр, обладнаний високошвидкісним бездротовим доступом в Інтернет, а також послуги перекладачів.
В даний час знаменитий своєю розкішшю готельний бренд представлений 60 готелями, включаючи Fairmont в Сан-Франциско і Fairmont Peace Hotel в Шанхаї. Бренди Fairmont, Raffles і Swissotel належать готельної мережі FRHI Holdings Limited, яка об'єднує 95 готелів.

Похожие страницы