Німеччина Вартість Путівки

туры в Германию из Москвы


У турфірмі «РоссТур» Ви можете купити тур до Німеччини з Москви. При покупці туру онлайн оформляються електронні документи, що є аналогом паперових документів.

Бронювання туру в Німеччину

Пошук та бронювання туру в Німеччину здійснюється через форму підбору туру, розташовану праворуч. Для оформлення туру необхідно ввести особисті дані - ПІБ, дані з закордонного паспорта. Будьте уважні при заповненні полів.

Ціни на тур Німеччина - Москва

Вартість туру в Німеччину розраховується системою пошуку залежно від вибраних параметрів. Оплату туру можна призвести онлайн за допомогою кредитної картки. Ми приймаємо Visa і MasterCard. Після повної оплати замовлення на Вашу особисту пошту, вказану при реєстрації, будуть вислані електронні документи на тур.

Тури в Німеччину зі знижкою

Ви можете купувати тури зі знижкою. Для цього необхідно безкоштовно оформити картку «РоссТур Бонус».

Але в чому тут вся сіль да перець?

Сіллю можна назвати головне - менеджер в Єгипті, це не офісний співробітник, який буде турбуватися про те, щоб всі укладені ним угоди були належним чином документально закріплені. Всі угоди проводяться і полягають тільки в живу і платять за них живі гроші прямо тут же і відразу ж. А «офіс компанії» знаходиться в злачних-купчастому місці, де тусується велика частина туристів (на ринках, біля клубів, біля великих ресторанах і барах, навіть на пляжах). Виглядає цей самий офіс просто - це будка з віконцем або крита брезентом намет.

А весь перчик полягає в тому, що дохід «менеджера» формується суто за рахунок відсотків і ніяких гарантій роботодавець не несе. Спілкуватися доводиться з різноманітними клієнтами як в тверезу, так і в п'яну кашу, а робочий графік завжди плаваючий, але зазвичай починається з 16:00 і закінчується ближче до години ночі.

Паралельно можна освоїти і іншу робітку - екскурсовод. Тут Ваша робоча річечка може повернути в інше русло. Робота ця не складна, однак вимагає деякі знання як місцевої культури, так і досвід роботи. Якщо річка поверне, скажімо, направо, то Ваша зарплата буде формуватися з урахуванням окладу + відсотки, якщо в іншому напрямку, то наскрібши зі засіках можна розраховувати тільки на відсотки.

Також вагома відмінність більшості менеджерів та екскурсоводів - це проживання.

Аніматорам надається можливість жити в одному з номерів або будиночків готелю (зрозуміло, заселяються аніматори по 2-3 людини в кімнату), а харчуються за системою «все включено», збираючи самий смак зі шведського столу. А ось горе-менеджери та екскурсоводи часто надані самі собі. На їхні плечі лягає пошук житла на час роботи і самостійне харчування де доведеться. Більш сумлінні роботодавці можуть укласти офіційний договір і надати своїм співробітникам як житло, так і харчування. Тому, завжди будьте на чеку, оскільки дуже великі шанси обману довірливих безробітних іноземних громадян, спраглих підзаробити в теплому і спекотному Єгипті.

Война и деньги: что делать инвестору, когда политика подменяет экономику?

—  TatCenter.ru
Инвестиционная компания "АТОН" совместно со своим партнером - инвестиционной компанией "ЭЛЕМТЭ" - 14 октября проведет в "Гранд Отеле Казань" однодневный круглый стол "Финансовый рынок России в условиях санкций". ...

Похожие страницы