Вирушаючи в подорож по Тунісу

Вирушаючи в подорож по Тунісу, неодмінно поцікавтеся, де знаходиться посольство Тунісу в Україні, і де розташоване консульство України в Тунісі. Контактні дані установ Вам знадобляться як у випадку виникнення різних форс-мажорних ситуацій, так і в ряді випадків, пов'язаних з відкриттям або продовженням візи.

Так, незважаючи на спрощений візовий режим, що діє між Україною і Тунісом, Вам доведеться відвідати посольство Тунісу в Україні - якщо Ви маєте намір відкрити приватну або індивідуальну туристичну візу, відправляєте неповнолітньої дитини з супроводжуючим, інше. У цьому випадку Ви повинні надати повний пакет документів на отримання дозволяючого на в'їзд в країну документа (за більш детальною інформацією звертайтесь до посольства Тунісу в Україні).

Так само не зайвим буде записати і координати українського консульства, вирушаючи в Туніс. Посольство Вам допоможе в ситуаціях, коли потрібно захистити Ваші права, представити Ваші інтереси (як громадян України), інше. Так, нерідкі випадки, коли, відкривши робочу візу, людина змушена затриматися на строк, більше ніж 30 днів (термін дії документа). У цьому випадку, щоб уникнути будь-яких неприємностей з боку правоохоронних органів чужої держави, людині достатньо звернутися з клопотанням щодо продовження візи в українське посольство, і тоді проблем не виникне.

Звертаються до працівників посольства і в тому випадку, якщо у людини під час його перебування в чужій країні вкрали закордонний паспорт. Тоді видається спеціальний дозвіл на виїзд, а по прибуттю на Батьківщину відновлюється документ.

У консульстві Ви, як громадянин України, маєте право проголосувати (якщо Ви перебуваєте за межами рідної держави, а в цей час на Україні проходять вибори). Крім того посольство України в Тунісі виступає і в ролі нотаріуса - так, тут Ви зможете засвідчити факт народження або смерті, реєстрацію шлюбу, інше.

Якщо Ви прибуваєте в Туніс, посольство Вас не зобов'язує ставати на консульський облік, проте це - вельми грамотний крок, оскільки є додатковим гарантом допомоги в будь-якого роду надзвичайних ситуаціях.

Якщо Ви маєте намір почати свій бізнес в Тунісі або цікавитеся питаннями зберігання готівки на депозитних рахунках банків Тунісу, Вам знову-таки не обійтися без посольства. Звернувшись до посольства Тунісу в Україні, Ви отримаєте перевірену й актуальну інформацію, яка надає для Вас певний інтерес. І повірте, переселитися в Туніс і відкрити там свою справу не важчі, ніж зняти квартиру Київ.

Похожие страницы