северо-западе Германии и

Російськомовні Тури в Німеччині

Турагенство в Німеччині "Galeria Reisen" пропонує великий вибір екскурсійних програм російською мовою по Європі. Російська турфірма вже протягом багатьох років організовує поїздки на автобусі з Німеччини по Європі. Поїздки проходять, в основному, з Кельна, Дюссельдорфа і Мюнхена. На нашому сайті ви знайдете безліч різноманітних автобусних турів з Німеччини по всій Європі. Всі екскурсії з російськомовними гідами.

Туристичні послуги в Німеччині

Співробітники нашого російськомовного турбюро допоможуть Вам вибрати відповідну поїздку з найближчого від вас міста Німеччини.

Автобусні поїздки з Німеччини по Європі

Подорож по Європі з "Galeria Reisen". Ми допоможемо вам знайти найяскравіші тури по Німеччині, Швейцарії, Австрії, Італії, Франції, країнах Бенілюксу, Чехії.

Ми пропонуємо величезний вибір індивідуальних та групових екскурсій по Європі та Німеччини. Мальовнича долина Рейну, знаменита дорога німецької романтики. Середньовічні замки Баварії. Знаменита винна долина Німеччини.

Тури по Європі російською мовою

Galeria-Reisen - найбільший туроператор в Німеччині, що має власний парк автомобілів. До ваших послуг широкий вибір: від легкових машин представницького класу до комфортабельних мікро- і туристичних автобусів.

Широкий спектр послуг: тури по Європі російською мовою, організація відпочинку, бізнес-турів та лікування у Німеччині, організація екскурсій, послуги екскурсоводів, продаж путівок та авіаквитків, бронювання готелів і апартаментів. Надійний транспорт, кваліфіковані гіди, якісний сервіс!

Російськомовне турагентство в Німеччині "Galeria Reisen" - це 17-ти річний досвід роботи!

Всі ці роки ми працюємо для тих, хто одержимий пристрастю до подорожей і пізнання. Найголовніше ж, дорогі друзі, ми добре розуміємо просту істину: якщо Ви залишитеся задоволені подорожжю, тоді і ми зможемо в майбутньому також успішно робити нашу роботу: допомогти Вам побачити цей барвистий світ своїми очима.

Кризис на Украине разрушил торговлю в приграничных польских городах

—  Official web-site of radio Vesti FM
Между тем еще год назад в шоп-туры отправлялись сотни тысяч украинцев. Тему продолжает собственный корреспондент "Вестей ФМ" в Варшаве ..

Похожие страницы