Російськомовний гід для Парижа

Російськомовний гід для Парижа

Тут вже і сервіс, якість обслуговування стоїть на більш високому рівні і погодка потепліше, приблизно, на 5 - 6 градусів. Ну, і відповідно, ціни за тур в жовтні вище.

Але про все по порядку.

Перше, на що варто звернути увагу - це погода і температура води (докладніше в ст. Температура повітря та води в ОАЕ).

Погода в ОАЕ в жовтні найсприятливіша для пляжного відпочинку.

Температура повітря все + 35'C, водичка, немов парне молоко », 27'C зі знаком плюс.

Правда, знаючі люди попереджають, що в жовтні в Арабських Еміратах святкується строгий релігійне свято - Рамадан. Тому, мало того, що місцеві жителі вкрай послідовні і дотримуються всі приписані цим святом ритуали, так вони ще й вкрай ревно ставляться до цього таїнства і не терплять святенницького і зневажливого ставлення в своїм традиціям і вірі. Тому, перш, ніж поїхати туди, ознайомтеся з правилами поведінки в цій країні і рядом інших правил, описаних у статті - "Поради туристам в ОАЕ".

Не варто розпалювати багаття релігійних забобонів, щоб він не перетворився у світовий все змітає на своєму шляху пожежа протестуючих і беснующихся громадян, як це відбувається зараз практично повсюдно через образливого для мусульманського народу приниження поблагословленою особистості пророка Мухаммеда!

Під час Рамадана проводяться театралізовані вистави, музичні виступи, урочистості, у багатьох курортних містах ОАЕ вводиться скорочений робочий день, з прилавків і стійок барів забирається спиртне і багато іншого.

Багатьом дуже подобається відпочивати в ОАЕ, так як рівень злочинності тут дуже мізерний. Але до туристів місцеві жителі ставляться хоч і привітно, але деяка частка недовіри все ж відчувається. Можна сказати навіть так: «Довіряй, але перевіряй!» - Ось їх девіз.

Що стосується вартість, то недорогий тур в ОАЕ в жовтні витягне на 35.000 руб. - 40.000 рублів. А гарячі тури компенсують різницю в ціні від 10.000 руб. до 15.000 рублів, тобто будуть коштувати, приблизно, 20.000 - 25.000 рублів.

Третьою країною можна назвати Таїланд


Таїланд восени відрізняється тим, що він стає занудно плаксивим, тому, багато туроператорів відмовляють своїм клієнтам, але температура повітря по раніше тримається в межах 27 градусів зі знаком плюс, та й водиця досить-таки тепла + 25'C.

Що стосується безпосередньо жовтня місяця, то тут справи обстоять просто чудово.

Похожие страницы