Екскурсійний Тур по Німеччині

туры в Германию.

туры в Германию

Екскурсійні тури в Німеччину вражають своїм різноманіттям. Туристи зможуть побачити живописні передгір'я Альп, незвичайні пейзажі долини Рейну з незліченною кількістю монастирів і відчути дух Середньовіччя в неприступних замках німецьких королів. Влітку в Німеччині можна відпочити на оздоровчих курортах Баден Бадена.

У листопаді починається сезон карнавалів, який триває чотири місяці. Столицями карнавалу вважаються Кельн, Бонн, Майнц, Дюссельдорф і Мюнхен.

тури в ГерманіюЕкскурсіонние тури включають в себе відвідування одного або ряду міст, а також сусідніх країн - Австрію, Чехію та Швейцарію.

Тури в Берлін - Дрезден

Великим попитом користуються тури в Берлін - столицю Німеччини, що славиться величезною кількістю пам'яток: телевізійна вежа Fernsehturm є другим за висотою будівлею в Європейському союзі, досягаючи 368 метрів. Вежа була побудована в 1969 році, і її видно з більшості центральних районів Берліна. Бранденбурзькі Ворота - найзнаменитіший символ Берліна та Німеччини. Вони були побудовані Карлом Готтгардом Лангганса в 1791 році. Це єдині збережені міські ворота Берліна.

туры в Германию

У місті працюють 153 музею. Архітектурний ансамбль на Музейному острові внесений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Дрезден, столиця Федеративної землі Саксонії займає особливе місце серед міст Німеччини, і це пов'язано, в першу чергу, з тим культурною та історичною спадщиною, яке він акумулював протягом більше восьми століть.

Багато туристів вибирають тури в Дрезден щоб побачити унікальну колекцію живопису. У галереї «Старі майстри» можна побачити «Сикстинську мадонну» Рафаеля Санті, а також полотна Рембрандта, Тиціана, Дюрера та багатьох інших живописців.

Тут також варто відвідати старе місто, побачити один з найкрасивіших палаців Німеччини Цвінгер, церква Богородиці, Дрезденський замок-резиденцію і багато іншого.

Тури в Західну Німеччину

Гамбург - другий за величиною місто Німеччини, що є міжнародним торговельним портовим містом. Тут більше 40 театрів і 50 музеїв різної спрямованості. Він займає перше місце серед міст Європи за кількістю мостів (їх налічується більше 2300). У місті більше мостів ніж у Венеції (400), Амстердамі (1200) і Лондоні разом узятих.

Не пловом единым: зачем туристы едут в Узбекистан

—  Centrasia.ru
Европейские туроператоры предлагают туры по Узбекистану на любой вкус: самостоятельным путешественникам составляют экскурсионную программу с посещением не только древних городов, но и гор, а также фишки последних лет – засохшего Аральского моря и ночевки в палатках.

Похожие страницы