Бальнеологічний курорт Трускавець розвивається бурхливими темпами


Всім відомий лікувальний курорт Трускавець вже прославився на весь світ. Хоча мало, хто знає, що він перетворюється в найсексуальніший і розпусний курорт. І це все знають, хоча мало хто про це говорить ...
Найдавніший бальнеологічний курорт Європи Трускавець розвивається бурхливими темпами. Відкриваються санаторії, лікувальні комплекси і багато іншого, і все це заради туриста. Але основне багатство бальнеологічного курорту Трускавця - це його унікальні природні мінеральні води.
Що-б попити "Нафтусю", "Марію" і інші цілющі мінеральні води туристи з'їжджається не лише з усієї України, а й з Росії, Білорусі, Молдови, Польщі ...
На вулицях Трускавця (місцевого населення - всього 30 тисяч) можна почути і англійська, німецька, італійська мови ... Однак неозброєним оком видно, що сюди все приїхали з однією метою - в пошуках любовних пригод.
Подейкують, що лікувальна водичка лікує все ... і навіть чоловічу силу. Як-би альтернатива віагри. Тільки попей ...
Любовні приписи в Трускавці роблять навіть лікарі. На питання лікаря "Як себе почуваєте?" Чоловік поважного віку відповідає: "Так ось, ніби все добре - тільки сняться голі баби ...". "Непорядок, - професійно і авторитетно наполіг лікар. - Пора переходити від сну до реальності "
Контингент відпочиваючих в основному пані та панове за 40-50, але їх це не зупиняє. Романтичні кадри в Трускавці можна побачити на кожному кроці.
А головне місце в Трускавця є центральний (ще його називають нижнім) бювет. Приїжджайте, це потрібно побачити! На перший погляд народ ходить сюди тричі, а то й шість разів на день, немов вівці на водопій. Насправді ті, хто приїхав поліпшити здоров'я, придивляються в місці мінерального паломництва до протилежної статі. Чоловіки стоять купками - і тільки й роблять, що оглядаються на всі боки. А жінки - одна від одної краща! І кільця і зачіски, і професійний макіяж ... Три "виходи в люди" - зміна трьох нарядів!
Таку ж жіночу Дефіляда на будь-який чоловічий смак можна спостерігати і в санаторній їдальні - за сніданком, обідом і вечерею.
Якщо раніше, було спокійно і тихо. То зараз, в санаторіях вечорами пацієнти лікуються сексуально прямо на дискотеках кому за 40. Одна мешканка Трускавця, не буду називати її ім'я, розповіла, що на дискотеку ходять і молоді дівчата. А ви знаєте навіщо? Дорослі чоловіки близько 50 років виробляють таке, що з дружиною не робили. Те за однією молоденькою, то за одною.
Після такого відпочинку, багато хто хоче повернуться ще раз. Адже лікування допомагає, хоч не назавжди, але на якийсь час вистачить.

Похожие страницы