Мальдівські острови зі своїми розвагами і найчистішими пляжами

Мальдівські острови зі своїми розвагами і найчистішими пляжами

Куди поїхати відпочивати в березні? Що б вирішити це складні питання потрібно для початку знати, де взагалі нормальні місця для відпочинку в цьому місяці, саме їх ми і розглянемо далі.

Куди поїхати відпочивати в березні


Вибір місця для відпочинку буде зроблений виходячи з безлічі чинників, наприклад, як гірськолижний курорт потрібен або пляжний відпочинок, на скільки потрібні екскурсії та ознайомлення з історією країни, їдете з дітьми або без. Далі постараюся дати найбільш повний список можливих місць для відпочинку, точніше кращих місць для відпочинку в березні.

Куди поїхати відпочивати в березні:

1. Єгипет. Багато сказано про цю країну, багато написано на нашому сайті, так що даю посилання для ознайомлення з цією чудовою країною.

Для тих кому ліньки переходити черкніте пару рядків. Березень у Єгипті один із самих «холодних» місяців. Температура не піднімається вище 25 градусів, але не дивлячись на це, відпочинок в Єгипті в цьому місяці вкрай популярний через низькі цін на тури.

2. В ОАЕ в березні варто аналогічна Єгипетської погода. Гарний час і місце для людей не люблячих пекло, але цінують тепле море і гарячий пісок. Березень - місяць знижок у магазинах Еміратів, ви зможете привезти додому якісні речі за скромну суму грошей. При поїздки в ОАЕ з дітьми найкраще зупинитися в прибережному готелі в Дубаї.

3. Для любителів Можар раджу їхати в Гоа. Це жаркий індійський пляжний рай, мабуть найкращий пляжний відпочинок цього часу, плюс хороші екскурсійні програми.

4. Тайланд в березні - прекрасне місце для відпочинку, тепло і добре, але тури дорожче ніж в Єгипет.

5. Хороша пропозиція - змішані тури, що складаються з огляду та ознайомлення з визначними пам'ятками Шрі-Ланки, а після відпочинок на пляжах на Мальдівах.

6. Чи готові летіти за океан, набридли «попсові» країни - летимо в Домінікану або Кубу.

7. Китай. Точніше варто звернути увагу на острів Хайнань - березень це розпал місцевого золотого сезону, коли стоїть прекрасна тепла погода, тепле море, красива природа. Корисна інформація: Поради туристам. Китай.

Коротко про екскурсійну відпочинку:

Екскурсії справу допитливих. Насамперед дивимося на Європу - адже час то, то саме: не жарко, не холодно, дешевше ніж в туристичну пору. Музеї, пам'ятники архітектури, та й просто милі вулички європейських міст все це у вашому повному розпорядженні в березні.

Так само звернемо увагу на Єгипет - місяць, як я вже писав вище, прохолодний (+25 градусів) і добре підходить для огляду визначних пам'яток. А їх в Єгипті безліч починаючи від Пірамід і Сфінкса, закінчуючи Єгипетськими базарами.

Коротко про відпочинок з дітьми.

Похожие страницы