Ялта зі своїми визначними памятками

Ялта зі своїми визначними пам'ятками

Так уже заведено у більшості росіян, які прагнуть заощадити: «Кращий відпочинок це той, який дозволяє насолодитися теплим морем і не сильно спустошує кишеню». Тому, в червні практично завжди лідирує Туреччина, яка минулого місяця (у травні) користувалася набагато меншою популярністю.

Це не дивно. Ціни на тури в червні до Туреччини залишаються все ще відносно недорогими, можна купити гарячу путівку за смішними цінами, та й звичайний тур з раннім бронюванням обходиться в рази дешевше липневого. Якщо їхати до Туреччини самостійно, то на початку місяця потік туристів мінімальний і зняти номер в готелі не складає труднощів. Ціни на всі види послуг прийнятні і не кусаються.

Але це ще не всі плюси відпочинку в цій країні. Сама погодка в Туреччині в червні благоволить туристам, які прагнуть провести тут свою відпустку. Для туристів доступні всілякі види розваги, ціни на які ще не встигли злетіти в ціні. Та й море прогрівається до комфортних + 25 ° C.

Іншими словами, Туреччина в червні дозволяє насолодитися строкато-зеленим влітку тоді, коли в центральній смузі Росії тільки-тільки прокльовується літнє тепло. І все це задоволення за досить привабливими цінами.

До змісту

Єгипет


Але не тільки Туреччина готова прихистити довгоочікуваних туристів. Друга країна, яка буквально завжди дихає Туреччини в спину - це Єгипет.

Єгипет займає цю строчку нашого списку тільки лише з двох причин.

По-перше, це ціна туру.

Ціни на тури до Єгипту в червні виявляються вищими, ніж до Туреччини. Різниця в ціні досягає близько 10.000 - 15.000 рублів. Звичайно, все залежить від конкретного місця відпочинку (курорту), від готелю, в якому було вирішено провести відпустку і від «душевного Ремнабор», під яким ми розуміємо туристичні розваги, екскурсії та шопінг. Іншими словами, «душевний ремнабор» - це все те, що допомагає нам повноцінно відпочити, розважитися і максимально віддалитися від суєти робочих буднів. Так от, в Єгипті за все це задоволення розплачуватися доведеться інтенсивніше і грошей піде трохи більше.

По-друге, це погода. У Єгипті значно спекотніше, ніж у Туреччині. Погода в Єгипті в червні дасть жару любому! Хоч спека і переноситься порівняно легко через сухого клімату проте не кожному це припаде до смаку. На безхмарному небі сонячний диск буквально розжарить повітря до + 34 ° C та так, що і морська вода дивлячись на загальний жаркий бум прогріється до + 27 ° C.

Однак що краще Єгипет чи Туреччина, вирішувати лише Вам. Хочете більше яскравих вражень від морських занурень? Тоді розглянемо Єгипет з різноманіттям і строкатістю Червоного моря. Якщо все впирається в гроші, то більш вигідний відпочинок буде все ж в Туреччині. Якщо фінанси не співають романси, то можна кинути погляд у бік більш дорого відпочинку, наприклад в Болгарії.

Похожие страницы