Нова Зеландія зі своїми визначними памятками

Нова Зеландія зі своїми визначними пам'ятками

Ціни на нього не високі, приблизно 3 євро за літрову пляшку і 15-20 євро за 5 літрову тару. Масло можна купити як в скляній тарі, так і в металевих каністрочку. Так само ви можете купити оливкова олія в подарунок додому на розлив.


При покупці масла, звертайте увагу на його кислотність, вона вказана на упаковці. Кислотність 0,1 підійде для салатів, а ось кислотність вище 0,1 - це олія для смаження.

Дуже цікавим подарунком для ваших, люблячих випити родичів, крім коньяку, який продається на кожному кроці в різних тарах, буде анісова горілка (Ouzo), самі греки її п'ють розбавляючи водою. Ця горілка продається в пляшечках у формі грецьких богів.


А ось для жінок буде дуже хорошим подарунком з Греції їхні місцеві приправи, підходячи ближче до місця, де торгують цими приправами ви відчуєте характерний запах і, завдяки своєму носі, зможете визначити, де саме знаходиться ця крамничка.

Непоганим подарунком з Греції буде ароматизоване мило. Воно виготовлене на основі оливкової олії, це мило володіє різними ароматами. Ароматне мило ви зможете вибрати на свій смак. Головне, що після того, як ви вмиється з цим милом, ваша шкіра стане м'якше, немов ви скористалися кремом. Вартість такого мила приблизно 2 Подарунки з Греції
Подарунки з Греції

Ну і що ж за турист, який приїхав з Греції без оливок?

Ну і звичайно ж, ви можете привезти безліч подарунків своїм друзям і родичам на свій смак, наприклад, картини з грецькими краєвидами, фігурки богів Греції, різний одяг і т.д.

Похожие страницы