Острів Крабі в Таїланді

Острів Крабі в Таїланді

При цьому гроші будуть потрібні тільки з двох причин:

1. На подарунки, сувеніри та інші речі, який ще не одному туристу користі не принесли, а лише обважнювали його багаж.

2. Так про всяк випадок, щоб були. У першому випадку, варто перш за все пам'ятати - скільки готівки візьмеш з собою, то стільки й витратиш.

Цим зазвичай страждають жінки, чоловіки в меншій мірі і то тільки в тому випадку, якщо з ними поруч жінка, яка: «І це хочу і це хочу - все хочу!» На подарунки звичайно багато грошей не йде, тому що з сувенірів купують магнітики , одяг, кожгалантерею і різного роду пилозбірники - це статуетки, декоративні предмети побуту, побуту та інше, що у нас на Батьківщині і без того вистачає.

У такому випадку, туристи укладаються в 150 $ - 300 $. Якщо в дерев'яних, то від 5.000 рублів і більше.

По-другому випадку, човен можна вже сильніше розгойдати, так як цей самий всяк випадок, дійсно, може бути всяким! Не дай бог, якщо справа дійде до госпіталізації нетверезого туриста, то випадок буде самий що ні на є особливий і мало приємний, який витягне з горе-відпочиваючого сумі перевищує 1500 $, а там можна швидко і на дно банкрутства опуститися, бо лікування за кордоном не відрізняється дешевизною ...

І заздалегідь відзначимо, якщо читачі вирішили обуритися, мовляв яке ще платне лікування? Страховка-то на що ?!

Якщо Ви були уважними, то вся сіль та інша начинка була укладена в слові нетверезий турист, що автоматично говорить про те, що страховка подібні витівки з боку туристів не прощає ... Навіть якщо турист при цьому всього-то злегка пригубив крапельку вина. Наявність в крові хоч краплі алкоголю повністю анулює страховку.

Докладніше про страхування туристів:

Туристична страховка (на що звернути увагу при оформленні страховки)

Туристична страховка для вагітних (особливості страхування вагітних жінок)

Так от, в залежності від польоту фантазії (у когось в голові взагалі досить вражаючі картини можуть розвернутися по хлеще, ніж в бойовиках показують) можна прихопити з собою від 200 $ до 1500 $. У перекладі на рублі від 6.500 рублів і вище.

При цьому, найкраще зберігати більшу частину великих грошових коштів на банківській картці. У випадку крадіжки карти або її втрати, можна стару карту негайно заблокувати і відновити, отримавши нову. Чого не зробиш з готівкою.

Якщо говорити в загальних рисах, то сам тур на 1 людину за вкрай усередненим цінами обходиться в межах 700 $ (або 23.000 рублів) + інші розтрати і всякі випадки близько 350 $ / 500 $ (11.500 руб. / 16.500 руб.) = 1.050 $ /1.200$ (34.500 руб. / 39.500 руб.) Разом: від 1.050 $ (34.500 рублів) і вище. При цьому ми не враховували розтрати на екскурсії ... Зрозуміло, ніхто не відміняв вкрай палючих путівок, від яких деякі туристи змушені окропом пис ... вибачте ... кип'ятити, так як не всі турфірми пропонують вигідні гарячі путівки. Така ось «гаряча картопля» ходить по руках від 10.000 рублів на людину і вище. При такому розкладі можна добре заощадити, головне, щоб нерви при цьому залишилися цілими.

Похожие страницы