Храм ранкової зорі в Таїланді

Згадуючи несамовиті і страшні кадри, що мелькають в різноманітних новинних джерелах засобів масової інформації, волею не волею задумаєшся: «Чи безпечно їхати до Єгипту?»

Таке питання виникає практично у кожного другого туриста, який купив тур в цю спекотну країну.

Щоб відповісти на це питання, пропонуємо трохи ознайомитися з незаперечними фактами, які набагато ефективніші за розкриють всю картину цілком.


Чи безпечно їхати до Єгипту

Так, ми не сперечаємося з тим, що недавні події в Єгипті залишають рвані рани на всьому політичному просторі країни однак це в меншій мірі відбивається на туристичному бізнесі.

Запитаєте чому?

А все просто.

Велика частина державного бюджету Єгипту реформується за рахунок приїжджих, а саме - відпочиваючих.

Єгипет вважає мало не основним джерелом грошей саме туристів. Причому найбільш дохідними і переважними в цьому плані є саме російські туристи. Російський турист, як дійна корова. Він заполоняє курортні зони практично вщерть навіть у найбільш несприятливий туристичний сезон, чого в житті не дочекаєшся від європейського контингенту відпочиваючих, які воліють вибрати в оксамитовий єгипетський сезон інший більш сприятливий клаптик світу для відпочинку.

Але ця ж «любов» до російським туристам спонукає влади спрямувати всі сили на те, щоб забезпечити безпеку своїх «дійних корів».

Накопичуючись туристів в одній безпечній зоні, влада буде невпинно нагадувати, що за межами курорту, дійсно, може бути вкрай небезпечно. І вони не брешуть. Це є істинна правда, так як, як правило, курорти завжди триматися огородженим особняком, захищеним з усіх можливих сторін.

Якщо в Єгипет припинитися потік туристів, то і в самих революціях не буде сенсу. Навіть на простий незначний бунт потрібні гроші, а деякі джерела грошових коштів також формуються за допомогою обмивання грошей, отриманих від туристів. Ось Вам нехитрий круговорот грошей у природі.

Тому, навіть якщо і відмінятися якісь рейси до Єгипту, або туропіратори «зливають» заздалегідь продані путівки через нестабільність в країні.


При цьому в першому можливому випадку, з'являється альтернативне рішення у вигляді випуску нового рейсу, і час відпочинку просто кілька зміщується на 1-2 дні, що звичайно погано, адже, це може негативно позначитися на робочому тлі (але це сущі дрібниці, які часто вже не враховуються як приймаючою стороною, так і випускає «у світ» своїх підопічних).

У другому випадку, туристична компанія заздалегідь знала, що не потягне «вантаж» такої відповідальності і в подальшому цілком резонно припустити, що вони оголосять себе банкрутом.

Чи безпечно їхати до Єгипту

Таке відбувається часто-густо, особливо серед дрібних сумнівних туристичних компаній одноденок. Цей факт дає повне право практично всім ЗМІ голослівно волати направо і наліво, що Єгипет це, як кульова блискавка, ніхто не знає коли і де вона з'явиться і ніхто не знає, коли і де вона раптом вирішить завдати удар. Тому, краще всього сидіти вдома і провести свою відпустку, в кращому випадку, не в чотирьох стінах власної квартири, а в чотирьох стінах власної дачі.

Зрозуміло, ніхто не відміняв того факту, що вся агресія виплеснеться і на туристичні регіони, але такі шанси мізерно малі, так як Арабська Республіка Єгипет не хоче втрачати настільки вагомий мішок туристичних грошей.

Варто також заїкнутися і щодо туристичного страхування, бо воно не допоможе туристам, відпочиваючим в Єгипті, у випадку, якщо буде завдано шкоди здоров'ю туриста в результаті народного хвилювання, бунтів і терористичних актів. Ці обставини не потрапляють під вплив страховки і не є страховим випадком. Тому, перш ніж їхати в яку або іншу країну пам'ятайте, що юридична сила страховки в подібних випадках - безсила.

Тому, при відповіді на питання: «Чи варто їхати до Єгипту?» - Керуватися можна основами, описаними вище, які закладуть міцний фундамент в первинний шар впевненості в безпечний відпочинок туристів у Єгипті.

Якщо Вам припала до смаку дана стаття, то сміливіше ставте лайки, діліться нашої інфою з друзями, рідними і близькими! Та й взагалі, підписуйтесь на оновлення сайту і вступайте в групу в контакті! Ми будемо раді всім і кожному!

Читайте також:

Правила в'їзду в Єгипет

Таїланд або Єгипет

Різниця в часі з Єгиптом

На нашому сайті багато й інших корисних порад по Єгипту, з якими Ви можете самостійно познайомиться, перегорнувши розділи сайту.

Похожие страницы