10 способів зайняти кращі місця в літаку

10 способів зайняти кращі місця в літаку

Важлива тема, яка цікавить буквально кожного з відпочиваючих - це якість харчування.

Відразу скажемо на чистоту, що харчування в Єгипті залишає бажати кращого. Єгипет займає мало не найперші рядки в рейтингу курортних країн, в яких число харчових отруєнь перевищує допустиму норму.

Що значить допустима норма?

Хіба на курортах допускаються взагалі хоч якісь отруєння?


Не варто лякатися такого формулювання. Справа в тому, що якщо турист приїжджає в іншу країну, кардинально відлучають хоча б кліматичними умовами, то зростає рис виникнення якого-небудь недуги.


В особливу категорію ризику потрапляють маленькі діти. Тому, під час літнього відпочинку з дітьми варто бути гранично уважними, особливо в чужій країні.

Найбільш часто зустрічається захворювання серед відпочиваючих в Єгипті - це саме харчове отруєння або будь-яке інше розлад шлунка. На фактор такого ризику впливають як клімат, так і зміна кухні. Ось Вам наочний приклад.

Припустімо, турист В. приїхав зі своєю родиною в Єгипет на відпочинок. За туристичною путівкою, вся сім'я в'їжджає в п'ятизірковий готель. Згідно з угодою, система живлення - All inclusive. За такого розкладу виходить, що кожен день вони можуть приходити в ресторан і вибирати вподобані страви зі шведського столу. Серед цього різноманіття їжі в Єгипті можуть траплятися й зовсім невідомі страви, які наші герої обов'язково захочуть спробувати. Скуштувавши щось екзотичне, через 2-3 години у В. з'являється слабкість, починає крутитися голова, внизу живота починає поколювати і через ще годину його живіт вимагає терміново пройти в туалет.

У наявності типове розлад шлунка. Добре, якщо не з'явиться ускладнень і нещасний відскіпається простий діареєю. Однак безцінний день відпочинку буде геть зіпсований.

Але не тільки невідомі страви на кухні Єгипту стають причиною розладу шлунку туриста, відпочиваючого в чужій країні.

Харчування в Єгипті це окрема пісня погано, правда, що вона настільки сумна. Тут отруїтися можна навіть там де, здавалося б, це просто неможливо.

Пропонуємо ознайомитися зі списком потенційно небезпечної їжі в Єгипті, яка може зіпсувати весь відпочинок:

1. Салати і екзотичні (невідомі) блюдаЗаправлені майонезом, сметаною, маслом, вони можуть таїти в собі небезпеку, тому що їх можуть виготовити із залишків овочів, які з різних причин вчасно не були вжиті в їжу.

Будь-які продукти, які починають псуватися обов'язково відправлять на салат. Дрібно порубані, попередньо термічно оброблені (відварені, обсмажені, запечені) їх рясно заправляють майонезом або гострими прянощами, які перебивають смак цих продуктів і не дозволяють добре їх розглянути і відчути.

Але давайте будемо оптимістами і припустимо, що не у всіх ресторанах і готелях Єгипту подають до столу салати з починаються псуватися продуктів. Тому, звернемо увагу на ці ж салати, заправлені майонезом.

Похожие страницы