Колоритне спа-меню

Новий курорт на острові Сейнт Кіттс відкриється в 2015 році, основою спа-меню будуть процедури, створені і натхненні місцевою природою і традиціями.
Наприклад, сіль, отримана з місцевого океану, буде використовуватися для того, щоб зробити соляний скраб, місцеві трави і масла будуть органічно збиратися співробітниками курорту і м'яко оброблятися для максимальної користі організму. Зараз команда спа-центру досліджує нові варіанти використання місцевих і регіональних рослин і речовин. Одна з останніх процедур, створених ними - це процедура обгортання листям місцевих рослин.
Безпосередньо спа-центр буде включати в себе 16 процедурних кімнат і 4 кімнати, де клієнта зможуть прийняти фахівці. Майже всі процедури створені для активної релаксації в природі, тому завжди після процедур радять пройти в садок для медитацій або зайнятися йогою в місцевій кімнаті. Так само для клієнтів курорту будуть доступні сольовий басейн і процедури з гарячою і холодною водою.
Курорт буде розміщуватися на 400 акрах і включати в себе гольф-поле, кілька ресторанів з їжею, вирощеної в околицях, 4 бутік-готелю і 75 приватних вілл.

Всі інтер'єри курорту виконані в приглушених тонах і теплою палітрі. Згідно філософії Chateau Elan «перевагу в деталях», у всіх кімнатах можна знайти оригінальні твори мистецтва, кава-машини Nesspresso Essenza, засоби для душа French Thalgo, цифрові розваги і доступ в Інтернет.
За словами генерального директора Еріка Стюебе, ні в провінції Хентер Веллі, ні в самій Австралії, ніколи не було нічого подібного.
Chateau Elan в вінтаж - це чудовий гольф, найкращий в світі SPA і вища якість комфорту, розташовані в одному з найпрекрасніших місць Австралії. Французькі процедури SPA, австралійський гольф і вино Хантер-Веллі - прекрасне поєднання!
Chateau Elan - спільне творіння місцевих компаній New South Wales, The Stevens Group і американської фірми Don and Nancy Panoz.

Тому, якщо хочете відмінно провести час на пляжах Хойа, то приїжджайте сюди до кінця теплого травня місяця аж до серпня. Так, сезон закоротка, але все-таки варто викроїти вільний час для відвідування Хойа, особливо тим, хто любить тишу, затишок і мінімальна кількість співвітчизників.
Крім того тут немає проблем з житлом і харчуванням. Завжди можна знайти кафе із зоною харчування під відкритим небом. Захистом від сонця можуть служити пальмові дерева з їх широким листям-гілками, які відмінно поєднуються з навколишнім пейзажем. Всі природно і красиво. Ціна на їжу навіть нижче, ніж у центрі міста, що безсумнівно здивувало, бо зазвичай буває навпаки. Одна проблема, місцеві погано розумію по-англійськи і вже тим більше не розуміють російської мови. Озброюємося терпінням і намагаємося висловлюватися жестами.
Пляж Трак

Ну первинно звичайно ж ведуть пляжний спосіб життя: гріються на сонечку, плескалися в море і т.д. Ходять на екскурсії, а куди сходити тут є: наприклад прогулянки по Блакитним горах або сплав по річці березні Брае на бамбуковому


Екскурсії на водоспади Ямайки запам'ятаються на все життя. Можна поїхати на південну частину острова, де проходять сплави по Чорної річці на теплоході, з якого ви зможете побачити місцеву флору і фауну в диких умовах.

Великою популярністю володіють екскурсії в столицю Ямайки - Кінгстон, оспівану Бобом Марлі та іншими місцевими (і не тільки) виконавцями. Тут можна побачити, як живе місцевий народ, побачити місцеві уклади, традиції. Відвідати резиденцію Головного Правителя Ямайки і походити по ринку.

Похожие страницы