Еко-готель «Поляна Казок» в Ялті

Еко-готель «Поляна Казок» в Ялті

До червня місяця на потужному тілі Росії є теплі містечка, де можна непогано пригрітися і знайти притулок. Ласкаво просимо на південь Росії! Навіщо нам вкладати свої капітали в якусь Туреччину? У нас і тут добре! Де саме? Так, на Чорному та Азовському морях!

До цього часу Азовське море вже досить добре прогрівається до + 20 ° C, температура повітря радує своїми + 25 ° C. А щоб розвіяти частину сумнівів, ось кілька плюсів відпочинку на Азовському морі в червні:

- Хороша тепла погода. На початку місяця буває іноді похмуро, але це анітрохи не псує враження від відпочинку. (див. Азовське море в червні)

- Більша частина берегової лінії моря усипана дрібним пісочком, що робить вхід в море більш приємним.

- Азовське море більш дрібне, ніж його найближчий товариш Чорне море. У зв'язку з цим воно швидше прогрівається і створюються сприятливі умови для хорошого сімейного відпочинку, де загальну увагу привертають непосидючі маленькі бешкетники, які норовлять весь день пробалякаться у воді.

- Пік туристичного сезону ще не почався, тому немає тієї кількості цікавих туристів, яке зашкалює в період з липня по вересень. Велика частина пансіонатів, будинків відпочинку, турбаз, кемпінгів Азовського моря, готелів, spa-центрів вже готові прийняти перших відпочиваючих. Для «першовідкривача» з метою залучення туристів активуються спеціальні пропозиції, робляться знижки на більшу частину послуг.

Схожа картина вимальовується і на Чорному морі, яке на відміну від Азовського вже більш глибоке, чисте, і для багатьох туристів воно виявляється більш привабливим. Тому, в готелях Чорного моря туристів буде в рази більше й ціни тут трішки вище, а в світлі останніх подій для росіян став більш доступним і відпочинок в Криму.

В даний час в Росії робиться все можливе, щоб залучити якомога більше туристів до Криму. У 2014 році до червня місяця планується не тільки знизити ціни на авіа, ж / д і авто транспорт, але і в буквальному сенсі цього слова, за новою відбудувати курорти Криму. Ми тільки за! Вже зараз стартує програма, завдяки якій можна придбати спеціальний квиток, за яким здійснюються багаторазові поїздки як на автобусах, так і на поїздах, включаючи і авіаперельоти до кримського півострова. Поки до Криму можна дістатися лише двома способами:

1. Це допомогою порома (у недалекому майбутньому планується вибудувати міст через перешийок, за яким буде ходити не тільки автотранспорт, але й прокладуть ж / д полотно)

2. авіапереліт з пересадкою на автобус, чи поїзд на українській території, що для багатьох туристів виявляється неможливим у зв'язку в нестабільній ситуацій у цій країні.

Проте вже зараз кількість бажаючих відпочити в Криму помітно додалося. Зрозуміла справа! На відміну від південної половини російського материка, в Криму набагато більш приємний клімат. Тут набагато тепліше, ціни приємно дивують, завдяки спеціальним держпрограмами щодо поліпшення якості відпочинку, та й сама думка, що ти відпочиваєш у себе вдома приємно пестить душу і серце.

Але поки деякі курортні міста Криму не готові пропонувати сервіс, який відповідає європейським стандартам. Тому, вибір може припасти на закордонні курортні країни, де відпочинок буде і дешевим і цілком хорошим.

Похожие страницы