Південна Африка розташована в субтропічних і тропічних широтах

Південна Африка розташована в субтропічних і тропічних широтах. Варто зауважити, що в ПАР кліматичні умови досить різноманітні, оскільки залежать від декількох факторів. По-перше, від висоти щодо рівня води. По-друге, безпосередньо від віддаленості від океану. Однак, по суті, клімат південної Африки відповідає географічному розташуванню. А ось в пустельній місцевості клімат більш жаркий і сухий.


Субтропічний клімат більшою мірою виражений саме в східній периферії КваЗулу-Натал. Це і підвищена вологість, і багато сонця взимку. Хоча для провінції Західний Кейм з більш середземноморським типом характерне літо - сухе і тепле, а зима - волога. Однак у центральних регіонах країни найчастіше спостерігаються прохолодні зими і рідкісні грозові дощі в літній час.

Цікаво, що прибережні райони мають дещо інший клімат. Він вважається більш вологим, так як відрізняється великою кількістю тропічних проливних дощів. Спостерігається це на найбільшій частині узбережжя приблизно з жовтня місяця по квітень. А на західному узбережжі Атлантики - з червня місяця по вересень.

До речі, важливий момент: оскільки ПАР розташований у Південній півкулі, то він має дещо відрізняється звіт сезон (абсолютно протилежний від нашого). Іншими словами, червень, липень і серпень - це зимові місяці; вересень, жовтень і листопад - весняні; грудень, січень і лютий - літні; березень, квітень і травень - осінні. Зважаючи на це можна відзначити, що безпосередньо на західному узбережжі сезон дощів в основному припадає на осінній і зимовий час.
Клімат в південній Африці. Коли краще поїхати?

Грози в кліматі південної Африки - НЕ редкостьВообще ПАР - це країна з помірно м'яким кліматом. Однак, чим далі від узбережжя, в глибині цієї країни Африки грози є частим явищем. Вечори в літній час досить прохолодні, температура може досягати опівдні до 35 градусів вище нуля. Погода спекотна і суха. А ось з травня по жовтень (зимові місяці) сонце в ПАР сяє на небі день за днем. Температури рідко відпускається до 0 - +3 градуси вночі, але не перевищують позначки +18 днем.

Похожие страницы