У Танзанії теж велика кількість унікальних заповідних зон

Національні парки на сході Африки особливо привабливі туристам тому, що на цих землях є савани, що дають можливість переглядати ландшафт на чималих відстанях.

Тут дерева зустрічаються рідко, основна частина - це тропічні степи, тому водяться в тутешніх заповідниках численні травоїдні (антилопи, слони, зебри), яких складно не помітити.

У восточноафриканской Кенії дохід від туристів величезний, тому що тут з 36 охоронюваних територій є:

національні парки - 3;
морські національні парки - 3;
національні заповідники і резервати - 16.

Серед них найбільшим національним парком є Цаво, в якому є рідкісна популяція слонів.

Неподалік від кенійської столиці розташувався невеликий Національний парк Найробі, який, все ж, дуже цінний різноманітністю видів, серед яких можна подивитися навіть на левів і гепардів.

У Танзанії теж велика кількість унікальних заповідних зон, серед яких найбільш відомим є Серенгеті. Він - один з найбільших парків світу, також його перевага і в кількості вільно живуть тварин. Дивним є тутешнє різноманітність видів - близько 35 (тварини) і близько 500 (птахи).

Численні фламінго в Національних парках АфрікіНгоронгоро є вимерлим вулканом, в кратері якого тепер буяє життя. На цій території не просто зберігаються природні умови для тварин, а й підтримується звичний уклад життєдіяльності дикого племені масаї.

Національні парки і заповідники Африки на півдні є воістину унікальними та важливими для всього світу. Тут 7% території охороняється урядом, тому що цей регіон має рідкісні природні умови. Найбільше заповідних земель розташувалося в Ботсвані (17% від площі країни).

Найбільш знаменитим тут вважають Парк Крюгера який в 1926 році утворився з двох раніше наявних заказників - Шінгведзі і Сабі. На цій території, що охороняється живе велике різноманіття біологічних видів, причому деякі з них рідкісні, наприклад, білий носоріг.

Похожие страницы