Що таїть у собі Китай, або хороший китайський відпочинок

Що таїть у собі Китай, або хороший китайський відпочинок

Відпочинок на Азовському починається влітку раніше, ніж на Чорному морі хоча в Анапі на відпочинок з дітьми батьки приїжджають вже на початку червня, але купаються тільки в басейні. На Чорному морі відпочинок з дітьми влітку починається дещо пізніше, десь з кінця червня, море ще холодне для діточок. Ціни на відпочинок за відгуками туристів в Тамані, а тим більше на відпочинок в Кучугурах в 2010 та 2011 роках на базах відпочинку або в приватному секторі значно нижче ніж на інших курортах Кубані.


3. Бердянськ

Перлиною Приазов'я по праву називають Бердянськ, в створеній природою, людським розумом і руками дійсних його патріотів блакитно ласкавою азовської оправі. Бердянська коса - унікальне творіння природи, немов 20-кілометрове вудилище, кинуте в море, служить як би бар'єром, що захищає місто. Ширина її коливається від декількох десятків метрів до двох кілометрів. Вся територія, площа якої порівняно невелика - сім квадратних кілометрів, умовно поділяється на три частини: Ближня, Середня і Дальня коса.

Найбільшою популярністю сьогодні у городян і численних гостей користується пляж «Лазурний» на Верхової, що за східною околицею міста. Тут, далеко від міського шуму, до самої піщаної кромки моря підступають степове різнотрав'я, очеретяні зарості і лимани. Біля пляжу є автомобільна стоянка, побудовані магазини, кафе, їдальні. Всі покоління бердянців знають центральний пляж, розташований на набережній уздовж вулиці Горького. Звідси можна зробити захоплюючу прогулянку катером по акваторії затоки, на Бердянську косу. На пляж, що поселився в тінистому куточку Матроської слобідки, приходять ті, кому подобається милуватися чудовою панорамою морського порту, міській набережній, вузькою смужкою Бердянської коси і купатися під кронами могутніх старих тополь і акацій. Кілька років тому тут виросло містечко атракціонів - улюблене місце відпочинку і дорослих, і дітей. А побувавши на Лісовського пляжі, ви відчуєте своєрідне чарівність старого Бердянська.

У курортному районі Бердянська і Бердянської коси добре розвинена інфраструктура відпочинку: їдальні, кафе, бари, ресторани, дискотеки, пункти прокату водних видів спорту: човни, катамарани, морські велосипеди, віндсерфінг, «банани», «Боїнги», водні гірки з басейнами і т.д. На сьогоднішній день це один з найпопулярніших курортів Азовського моря.


4. Кірріловка

Кірріловка - це селище міського типу в Якимівському районі Запорізької області. Відсутність промислових підприємств і надзвичайно вдале географічне положення, демократична атмосфера, улучшающиеся рік від року умови побуту і комфорту для відпочиваючих сприяють стійкому і зростаючий інтерес до Кирилівці як воістину народному курорту.

Гарний місце для оздоровлення, т.к розташовується між Азовським морем і двома лиманами з лікувальними грязями.

Зручно і транспортне сполучення з Кирилівкою. Хоча в Кирилівці і немає залізної дороги, проблем у подорожуючих поїздом немає. Ви доїжджаєте поїздом до залізничної станції Мелітополь будь-яким поїздом південного (кримського напрямку). Прямо з вокзалу ст.Мелітополь (а також з автовокзалів «Новий Мелітополь» та автовокзалу ст. «Центральний ринок» кожні 15-20 хвилин курсують маршрутки до Кирилівки.
Якщо Ви їдете власним автомобілем, то теж їдете по трасі Москва - Сімферополь через Мелітополь до розвилки на Кирилівку (орієнтир - постамент «олень»).

Похожие страницы