Місто, де можна чудово провести свій відпочинок

Місто, де можна чудово провести свій відпочинок

Люди звикли до відпочинку на морях-океанах, стандартом стали курорти Краснодарського краю, а так само численні зарубіжні курорти Туреччини, Єгипту, Таїланду і т.д.
Але ж в Росії є не тільки Чорне і Азовське моря ... а які ще? Ось журнал Forbes і вирішив допомогти нам знайти наші моря на нашій території і курорти на них. Так і вийшов топ із самих неочевидних морських курортів Росії:

Баренцове море

1. Баренцове море (селище Дальні Зеленці, Кольський півострів)

Найкращий час для поїздки: березень, квітень, червень, серпень.

Острови Баренцева моря це просто російські галапогоси, де все пташине населення (чайки, альбатроси, баклани) легко йдуть на контакт з туристами, мабуть люди не встигли зробити їм ще багато поганого.

Відпочинок тут більше орієнтований на спілкування з підводним світом. Місце неначе створено для підводного плавання, адже таке розмаїття тваринного підводного світу варто побачити. Іноді місцеві краби можуть дуже шокувати дайвера - розмах колишній може досягати 2 метрів !!!

Однак сюди краще їхати дайверам досвідченіші через температуру води, для якої потрібна підготовка.

Біле море

2. Біле море (острів Кий)

Кращий час: липень, серпень, вересень

Кійскій архепілаг має форму вісімки він розділений перемичкою на дві приблизно рівні частини, до яких примикає кілька незначних шматочків суші. На самому острові знаходиться монастир і будинок відпочинку «Кійскій». На сусідньому Переців острові розташовуються дерев'яні ідоли, які дуже цікаво побачити і що б туди потрапити чекаємо відлив і прямо по дну Білого моря топаємо до даного острова. Це дуже красиві місця, так що зрозуміло задивитися на красиве прилив і залишитися не на тому острові до відливу =)

Одним із символів архіпелагу є «Камінь бажань» - це здоровенний моноліт, в якому Біле море виточити круглий отвір. І щоб бажання здійснилося потрібно зробити наступний ритуал: пролізти крізь отвір, при цьому не застрягши в ньому, дмухнути, плюнути і сказати чарівні слова (їх по секрету зазвичай повідомляє місцевий екскурсовод).

На острові є 2 піщаних пляжу, ніс купанням тут проблематично ... температура води в літній час 8-9 ° C. Так що відбувається швидше занурення, ніж купання, після чого необхідно прилаштується до багаття з чашкою гарячого чаю.

Охотське море

3. Охотське та Японське моря (острів Сахалін)

Їхати краще в серпні-вересні.

Острів Сахалін (найбільший острів Росії) омивається Японським і Охотським морями. Тут знаходиться оздоровчий комплекс «Аквамарин», на території якого в ресторані можна ознайомиться і спробувати страви з екзотичної морської живності: краба-волосатика, японської мурени, морського їжака. В принципі на Сахаліні можливий і звичайний пляжний відпочинок, але найбільш правильним вибором буде це якийсь похідний туризм, з наметами, вогнищем, пішими прогулянками і краще прогулянки здійснювати в супроводі турінструктора, бо тут сплош національні парки і заповідники.

На східному узбережжі острова є бухта Тиха (в затоці Терпіння) там можна помилуватися на лежбище нерп, а так само знайти бурштин, який хвилі постійно викидають на берег. На острові Монерон в Татарській затоці шляхом гірських стежок можна прийти до маяка, поряд з яким знаходиться стародавній японський колодязь, вода в якому досі на рівні і має солонуватий присмак із за великої кількості мінералів.

В силу того, що вода тут в море дуже чиста, флора і фауна дуже багаті, то це дуже хорошое місце для дайвінгу.

Японське море

Похожие страницы