Тайські готелі найулюбленіші мандрівниками


Таїланд стає все більш популярним напрямком серед туристів, охочих оточити себе розкішшю під час канікул. Експерти стверджують, що курорти цієї країни відповідають найвибагливішим смакам і потребам мандрівників. Також, вони прекрасно підходять для мандрівників будь-якого віку. Так, за даними журналу Luxury Travel, сюди приїжджають як сім'ї з дітьми, так і молодята, і любителі полежати на пляжі, і шукачі пригод.
Крім цього, Таїланд став рекордсменом Азії за кількістю готелів класу "бутик", які виявилися найбільш улюблені мандрівниками. До речі, ні зарекомендували себе як одна з найбільш прибуткових для місцевої туріндустрії категорій готелів, радуючи постояльців прекрасним обслуговуванням і великою різноманітністю сервісів. А туристи, які приїхали на острови з дітьми, вважають, що саме в бутик-готелях можна отримати достатню кількість особистого простору і не перейматися навколишнього розкішшю.
Крім того, ця тропічна країна розробила власну вдале поєднання висококласних готелів і SPA- курортів. Вони вже давно стали візитною карткою більшості азіатських держав, що і забезпечує їм таку пильну увагу мандрівників. На думку редакції видання Luxury Travel, в цьому році бутік-готелі Азії складуть гідну конкуренцію готелям Європи та Південної Америки, які раніше вважалися лідерами в цій галузі

Похожие страницы