Червоне море - унікальне серед морів Африки

Лівія ж, прилегла до моря, має м'який середземноморський клімат, в цій країні можна побачити стародавні останки трипільської культури та сучасні будівлі, зруйновані згодом громадянської війни, закінченою в 2011 році.

Найбільш вигідне положення має Єгипет так як його омивають африканські моря, країна має багату історію і безліч визначних пам'яток, що приваблює туристів, але літо дуже спекотне, а взимку температура досягає 20-25 градусів тепла, ночі холодні (+ 10), туризм є основним доходом країни, тому Єгипет всіляко сприяє розкручуванню цього напрямку.

Середземне море є одним з найбільших морів з площею 2,5 млн. Кв. км, можна вважати його внутрішнім морем, адже з іншими водоймами пов'язують дуже вузькі протоки. На північному сході - протоку Дарданелли, що зв'язує з Мармуровим морем, через протоку Босфор з'єднується з Чорним, а на заході через Гібралтарську протоку - з Атлантичним океаном. На південному сході через штучно споруджений Суецький канал Середземне море об'єднується з Червоним морем.

Берегова лінія моря порізана, ці незліченні виступи суші ділять на половину ізольовані акваторії, які мають власні назви. Середземне море подобається туристам своїм спокоєм і красою, затяжним влітку з теплими, ясними днями, але в певні сезони воно поводиться досить буйно, а в зимовий період досить прохолодне, вітер приносить дощ і сніг.

Червоне море - унікальне серед морів Африки Червоне море - одне з теплих і сонячних морів, це внутрішнє море Індійського океану, яке розташоване між Аравійським півостровом і Африкою. Площа моря 450000 кілометрів, воно омиває береги держав Єгипту, Джібуті, Судану, Еритреї, Ємену, Саудівської Аравії, Ізраїлю та Йорданії. Жодна річка в нього не впадає, тому вода кристально прозора, а сильне випаровування зробило Червоне море одне з найбільш солоних морів. Саме такі моря Африки, що приваблюють туристів, і є центрами зон відпочинку.

У самий жаркий період піднімається температура до + 35-40, а в зимовий період днем добирається до 20-25, а багатий світ флори і фауни так і тягне туристів зайнятися дайвінгом. Протяжність рифів вздовж єгипетського узбережжя приваблює безліч риб, по єгипетським законам їх руйнувати не можна. У цьому морі можна побачити кілька різновидів дельфінів, косаток і акул, які водяться поблизу узбережжя Судану.

Отже, привабливими для туристів морями Африки є Середземне і Червоне, які ще з далеких часів служили транспортними та експортними шляхами для Європи, Азії та Африки. З часом моря стали ще й туристичним бізнесом для північного субрегіону Африканських країн які мають неповторну історію, колоритність населення, культуру, природу.

Похожие страницы