Найкращі travel-бренди на думку мандрівників


TripAdvisor представив кращі travel-бренди на думку мандрівників. Ними стали найбільші світові компанії і бренди, послугами або товарами яких вважають за краще користуватися в своїх поїздках мандрівники з різних країн світу. У топ-лист кращих, на думку росіян, travel-брендів увійшли 22 компанії та бренду, які перемогли в різних категоріях. Крім Росії, списки кращих travel-брендів були представлені в Великобританії, Франції, Німеччини, Індії, Італії, Іспанії та США.
В опитуванні брали участь більше 3 900 користувачів TripAdvisor з кожної країни, які склали рейтинги кращих брендів в різних категоріях товарів і послуг. Потім 39, 898 мандрівників вибирали з них свої улюблені бренди.
Серед гаджетів незаперечне лідерство належить продукції компанії Apple. Саме iPhone мандрівники обрали в якості кращого GPS-пристрої, а iPad - планшетного комп'ютера.
Незважаючи на популярність сонцезахисних окулярів Ray Ban на першому місці рейтингу опинилися окуляри американської марки Polaroid. Саме їх мандрівники визнали найбільш комфортними та зручними.
Серед продуктів харчування в опитуванні брали участь кавові бренди - серед яких пальму першості взяла італійська Lavazza - крім того, кращим снеки був визнаний батончик Snickers, а найкращою бутильованої водою - BonAqua.
У рейтингу були представлені і компанії з оренди автомобілів, де перше місце посіла міжнародна Europcar.
Повний список переможців рейтингу Travelers` Choice Favorites, обраних російськими користувачами TripAdvisor:
Рюкзак: Nike, антибактеріальний гель для рук: Oriflame, бутильована вода: BonAqua; Навушники / Звуковбирні навушники: Sony; Камера: Canon; Засіб від комах: Mosquitall; Агентство з оренди автомобілів: Europcar; Бальзам для губ: Nivea; Чемодан: Samsonite; Снек: Snickers; Кава: Lavazza; Сонцезахисні окуляри: Polaroid; Тумблер / термос: Thermos; Сонцезахисний засіб: Nivea; Сланці: Nike; Планшетний комп'ютер: iPad; GPS-пристрій: iPhone; Холдер для документів: Montblanc; Путівник: Вокруг света; Журнал про мандрівки: National Geographic; Жувальна гумка: Orbit; Travel-набір для сну і маска для очей: Oriflame.

Похожие страницы