Супер-яхти для багатих замовників


Яхти величезного розміру зараз вже не в дивину, але суду "копіюють" в точності "шматочок земного життя" гідні подиву. Так нещодавно, за проектом дизайнерської фірми Yacht Island Design був спущений на воду корабель з "вуличками Монако", до сих пір дивує своїм палубним інтер'єром багатьох.

Тепер, те ж саме британське агентство, по всій видимості, хоче знову здивувати світ своєю новинкою - екстравагантної 90-метровою яхтою "Tropical Island Paradise" у вигляді вулканічного острова, вкритого дівочої "природою" Полінезії і островів Карибського моря.
Судно поки існує тільки на папері і чекає свого багатого замовника, який вкладе гроші в будівництво креативного проекту. Господар майбутнього судна не повинен збанкрутувати з цим придбанням, бо подібної яхти немає ще ні в кого - що бажають здійснити морську подорож в "плавучому Раю" буде більш ніж достатньо.
Відпочинок для 10-ти гостей, на яких розраховано це чудове судно, буде дуже сприятливим: адже на цій яхті можна відпочивати з таким же комфортом, що і на екзотичному острові, в будь-якій частині світу, де є море або океан, головне, щоб погода була хорошою. Яхта є копією тропічного острова з пальмами і пляжем, водоспадом і ... вулканом.
Величезний "вулкан", що підноситься над яхтою-островом є частиною палубних надбудов судна. Незвичайне супер-судно з бассейном- "лагуною", в яку стікає водоспад, що бере свій початок з "жерла вулкана", вразить будь-яку уяву.
На пляжі з кабінками і шезлонгами, розташованому навколо лагуни, стоять котеджі, стилізовані під прибережні бунгало і потопаючі в тропічній рослинності. У котеджах знаходяться бар і просторий банкетний зал. Межі каюти хазяїна яхти охопили дві палуби, що знаходяться всередині "вулкана". Власнику судна дісталися "особистий" балкон і персональний СПА-салон.
На яхті є чотири VIP-каюти для "особливих" мешканців плавучого готелю. Їх "номери" -каюти також мають свої балкони, а ще виходи в котеджі. Гості корабля можуть скористатися просторим кінотеатром, майданчиком для дискотек, бібліотекою, кількома спортзалами і SPA-салонами - все це "райське блаженство" знаходиться в надрах величезного "вулкана". У кормовій частині корабля розташована вертолітний майданчик.
Одна з найцікавіших фішок: в будь-який момент пасажири яхти можуть насолодитися водними прогулянками на гідроциклах і човнах. Для цього конструктори передбачили висувається із задньої частини понтон, який виконує роль майданчика для водних розваг і причалу для катерів.
За проектом крейсерська швидкість яхти-острова Tropical Island Paradise становитиме - 15 вузлів, - це близько 30 кілометрів на годину.
Ну, що тут сказати - просто немає слів! Чи не яхта, а плавучий райський острів з райськими насолодами. Шкода, тільки, що доступна вона буде тільки "обраним". Мандрівні дійсно будуть відчувати себе на цій яхті, як в тропічному раю. Відпочинок на такій яхті - це навіть краще, ніж мати власний острів.

Похожие страницы