Наявність багатих родовищ

Дивно те, що субрегіон називають шостим у світі за таким параметром, як розмаїтість країн. Тут же можна спостерігати близько 20000 усіляких представників флори, що є десятою частиною всіх відомих рослин планети. До того ж заповідні зони є складовою культурного всесвітньої спадщини.

У Південній Африці туризм популярний через багатого живого міраМногіе південні землі щорічно мають теплий клімат, іноді ці температури дуже високі. Однак найчастіше клімат помірний, що пояснюється близькістю до океанів. А в деяких місцях зустрічаються і снігу, так, наприклад, високогірний Лесото є найхолоднішим на материку.

У зв'язку з таким різноманіттям тутешніх умов, тут різні види туризму доступні іноземцям, кожен підбере собі найкращий варіант відпочинку відповідно до побажань і можливостями.

І хоча вельми невелика сама по собі Південна Африка, туризм тут затребуваний і популярний, і це завдяки не тільки рекреаційним умовам, але й наявності тут покладів дорогоцінних каменів - алмазів.


Наявність багатих родовищ завжди приваблювало видобувачів зі Старого Світу, тому на півдні Африки вони проводь чимало часу. У зв'язку з цим тут їм доводилося не тільки важко працювати, а й організовувати своє дозвілля, який при наявності багатства міг бути дуже розкішним. Це сприяло появі розважальної мережі:

широкі долини з винним виноградом;
розважальні центри;
пляжні курорти.

Не вся однаково приваблива Південна Африка, сучасний туризм більше розвинений в таких країнах:

Намібія;
ПАР;
Ботсвана.

Лесото і Свазіленд мають свої привабливі нюанси, однак до рівня сусідів ще не доросли економічно.

Особливістю подорожі в Південну Африку є висока вартість, і більшу частину витрат відніме тривалий переліт, який відбувається зазвичай з декількома пересадками. Також ціни високі і через екзотичність, адже південніше цих країн немає нічого.

Ботсвана навмисно пропонує туристам високі ціни, адже тут ведеться політика, що обмежує масовий туризм. Це робиться на благо місцевій природі, щоб зберегти її приголомшливу красу і ніжність.

Похожие страницы