Дивовижні та цікаві місця для дайвінгу

Дивовижні та цікаві місця для дайвінгу

Острів Святої Єлени - захоплююче місце, де дуже красиво і цікаво.

Подорож по острову рекомендується починати зі столиці - міста Джеймстану.

Сам острів незвичайний, особливий.

За його зовнішності і духу, який тут витає, можна вивчати всю Британську імперію.

Країни Африки, які найближче знаходяться до острова Святої Олени - Ангола і Намібія.

Знаходиться острів майже посередині Атлантичного океану, в якомусь роді між Африкою і Південною Америкою.
Столиця острова Святої Єлени

Джеймстаун - столиця острова. Це місце, швидше, нагадує невелике поселення, в деякому роді село.

Вулиці тут вузькі, що мають чисто англійський стиль.


Будинки прилягають щільно один до одного, вони можуть досягати трьох поверхів у висоту, в основному на одному рівні або трохи відрізняються.

Зовні фасади розфарбовані в різні фарби, які ніби грають між собою.


Через те, що вулиці острова Святої Єлени вузькі, а сама місцевість не рівнинна, а переходить до верху, з самою висоту сходинок в кінці доріг видніється унікальний вид на це місто.


Він ніби грає фарбами, переливається, натякає про особливу атмосферу.

У місті встановлені як пам'яток затонулі кораблі, фортеця.

Можна зустріти пам'ятники, є кладовище - все це теж несе в собі історичний інтерес.
Будівлі на острові Святої Олени


На острові Св. Олени можна зустріти чотири типи будівель, перші два з яких поширені по всій території острова:

фортифікаційні будови. Досить цікаві споруди, які відрізняються своїм зовнішнім виглядом від звичайних будинків - у ряді випадків це великі комплекси в старовинному стилі, однак іноді вони зводяться в більш сучасному вигляді;
цивільні споруди. Це звичайні будинки, як одноповерхові, так і несколькоетажние. Висотних будинків тут практично немає;
англійські колоніальні будиночки 18 століття. Переважно двоповерхові, цегельні будови. Несуть в собі історичну цінність. Часто в них проживають звичайні громадяни, яким будови дісталися від предків;
міські будови на острові Святої Олени григоріанської епохи. Це шикарні дво-триповерхові будівлі, витягнуті в довжину, що перетинають вулиці з двох сторін дороги. Місця, де збереглися ці будинки, на острові Святої Олена цінуються особливо - вони несуть нотку самої далекої давнини, яка збереглася в такому доступному для сприйняття вигляді.

Пам'ятки на острові Святої

Туризм в Африці не обходиться без відвідування релігійних споруд. Вважається, що перша Англіканська церква була побудована трохи пізніше 1 670 року.

Саме християнство тут з'явилося в 1500 році, тоді як на території всієї Африки його проявів практично не було.

На місці першої церкви на острові Святої Олени сьогодні побудована Сент-Джеймс - найстаріша англіканська церква Південної півкулі.

Тут є португальська церква, а також каплиця Наполеона, Римсько-католицька і баптистська церкви.


Важливе місце займає на острові Святої Олени військове минуле. Тут є військові форти і батареї, деякі з яких досі перебувають на стадії полуразвала.

Частина проходить стадію ремонту, тоді як ці роботи проводяться не надто активно. Втім, особливий дух минулих часів тут витає буквально на кожному кроці.

Острів Святої Єлени відвідував і Наполеон. Правда, це було не за власним бажанням - його заслали на заслання.


Наполеон на острові Святої Олени жив спочатку в місті Бріарсе, а потім він переїхав в будинок Лонгвуд.

Правда, ні там, ні там йому не подобалося: охорона всюди дратувала, постійні тумани, та й взагалі, місце не з кращих, як вважав Наполеон.

У Лонгвуді він і помер, там же був похований. Правда, тіло його через два десятки років все-таки ексгумували і перевезли до Франції, але місце першого поховання сьогодні вважається чи не основним місцем відвідування для туристів.

У долині Джеймс на острові Святої Олени є унікальний водоспад.


На перший погляд у ньому немає нічого незвичайного, але, якщо придивитися, можна побачити форму серця. Досить романтичне місце для туристів.

Драбина Іакова на острові Святої Олени складається з 699 ступенів. Вона застосовувалася в важливих для міста цілях, для експорту гною і перевезення продуктів та інших товарів з метою торгівлі.

На острові побувала така відома особа, як Едмунд Галлей.

Він відкрив власну обсерваторію, яка була названа ім'ям творця. Основне призначення - створення карти Південної півкулі, а також вивчення сучасного, за тими мірками, положення зірок.

Також острів Святої Олени відзначився тим, що тут проходили подорожі Васко да Гама, Маскелайна, який, до речі, теж відкрив свою обсерваторію, тільки пізніше. Він вивчав проходження Венери по диску Сонця.

Важливо пам'ятати, що у разі подорожі на острів Святої Олени потрібно брати з собою євро. Якщо раніше тут ходили фунти, то сьогодні ця валюта повністю замінена.

Похожие страницы