Оксфорд - не тільки місце для навчання

Оксфорд не тільки місце для навчання

Відпочиваючих чекає справжнє російське літо! Правда, не завжди буде сонячно і ясно. Іноді небо заволікають недоброзичливі хмаринки і посилюється вітер, створюючи в море сильні шторми. Але таке буває вкрай рідко і очікується лише в середині місяця. В іншому погодка розташовує до вальяжно неквапливому відпочинку на березі теплого моря.

Тим, хто не любить особливу виснажливу спеку, яка в Єгипті в листопаді буденне явище, може поїхати в країни з більш ласкавою погодка, наприклад, в Тайланд.

У Таїланді в листопаді вдень не вище +27 і температура води +25.

Однак є одне істотне «але!».

Купити путівку в Тайланд безпосередньо в листопаді місяці практично нереально. Замовляти необхідно тур до Тайланду в листопаді мало не за півроку. Попит на таїландські путівки в цьому місяці виправданий, оскільки тут суха комфортна погода, тепле море з найчистішої прозорою водою. До послуг відпочиваючих всі види надводних і підводних розваг, шикарні екскурсійні тури і дивовижні умови проживання. Трохи таїландської екзотики і можна відчути, що Ви опинилися в раю.

Але потягатися з Тайландом може також і Індія з її неймовірною за красою та барвистості культурою.

Привабливий пляжний відпочинок колоритно вписався в ставний відпочинок на пляжах Гао. Сюди стікається досить багато любителів серфінгу та віндсерфінгу, а піщані пляжі окупують любителі підсмажити боки до апетитної бронзової скоринки.

Якщо Вам не до душі купчастість і тіснота, то можна махнути на Мальдіви, де основний акцент зроблено на невинно спокійний і тихий відпочинок. Тут до ваших послуг тепле море, в прозорих водах якої можна розгледіти дивовижних за красою рибок, правда, вигляд деяких з них швидше змушує жахнутися, але все-одно - це видовище сильно дивує і забавляет.К того ж тут дуже комфортна і м'яка погода, так як вдень весь місяць від +25 до +27, а водичка +26. Відпочинок на Мальдівських островах здатний змусити Вас повірити в те, що Ви опинилися на краю землі, де немає настирливого начальника, всієї цієї колотнечі і суєти. На Мальдівах можна повноцінно відпочити як тілом, так і душею!

Якщо Вам не підходить стан розпливлася в задоволенні амеби, то можна зарядити себе активною і безбашенної тур-поїздкою в Португалію (Мадейра). Пляжний відпочинок можна поєднати з професійної риболовлею, дайвінгом, серфінгом і іншими водними розвагами.

Ця далеко не весь список місць, куди можна поїхати в листопаді щоб добре відпочити біля моря. Можна сюди так само включити і Канарські острови, ОАЕ, Морокко, Туніс, Мексику та інші.

Про листопадовому екскурсійному і зимовому відпочинку ми поговоримо в наступних наших статтях.

Далі буде ...

Куди поїхати відпочивати в листопаді (екскурсійний відпочинок)

Читайте також:

Дешевий відпочинок взимку

Де відпочити в січні

Куди поїхати відпочивати в жовтні

Похожие страницы