Країна Туніс розташована на самій півночі Африканського континенту

Країна Туніс розташована на самій півночі Африканського континенту, на прекрасному узбережжі Середземного моря. Країна Туніс багата і різноманітна - навіть просто глянувши на карту, Ви побачите, що тут є і море, і гори (Атлаські гори), і пустеля (легендарна Сахара). Чим південніше Ви будете перебувати, тим більше «в Африці» будете себе почувати.

Клімат Тунісу відрізняється залежно від місцевості: південь країни - сухий і спекотний, тут царюють тропічні пустелі і напівпустелі, північ і схід овіяні благодаттю Середземного моря. Дивовижний клімат півночі Тунісу - майже пустельна спека, пом'якшує морським вітром, - формує вельми комфортні умови для відпочинку.

Зрозуміло, найбільш популярні місця для відпочинку розташовані на півночі і сході країни. Пляжів тут більш ніж достатньо; цікаво, що всі вони - муніципальні; невеликі ділянки пляжів можуть номінально ставитися до того чи іншого готелю, але фактично - це власність держави.

В принципі невелика країна, Туніс порадує Вас різноманітністю відпочинку. Тут і ліниве пляжне проведення часу на узбережжі, і екскурсії по історичних місцях, яких в Тунісі дуже багато. Так, наприклад, тут безліч руїн древніх храмів, укріплень, фортець. Саме на території Тунісу перебував колись славний Карфаген, тут будували свої могутні акведуки римляни - і зараз історичні музеї Тунісу можуть похвалитися безліччю унікальних експонатів.

Країна Туніс вражає істинно східним гостинністю і розкішшю. Тут Ви побачите і дивовижну архітектуру казкового Сходу, і приголомшливі базари, де можна знайти все що завгодно - аж до лампи Аладіна. Колоритні базари Тунісу - вона зі справжніх родзинок будь-якого туру в цю країну, приголомшлива можливість подивитися на Туніс і його жителів зсередини.

Що стосується готелів Тунісу - не варто очікувати від них відповідати світовим вимогам: найчастіше категорія готелю завищена. Що цікаво: місцеві готелі категорії 5 * найчастіше пропонують менш насичений відпочинок, ніж готелі 3 * та 4 *. Можливо, це пов'язано з розуміння слова «відпочинок» як «блаженне байдикування» ...

І все-таки більшість готелів пропонують не тільки вічну сієсту, а й активний відпочинок. Аристократичні види спорту, такі як гольф і верхова їзда, пропонуються практично кожним готелем з категорією не менш 4 *. Крім цього, Вас обов'язково запросять на джип-сафарі - і відмовлятися не варто: Вас чекають мальовнича місцевість і безліч історичних пам'яток та легенд.

Як би там не було - але Туніс заслуговує найпильнішої уваги туриста!

Похожие страницы