У цьому біосферному заповіднику міжнародного значенняНавколо цього об'єкта скелі, колишні раніше схилами (кілька мільйонів років тому гора вибухнула від виверження вулкана). У самому жерлі нині є багато озеро під назвою Магаді з солоною водою, там же можна побачити водоспад Мунго і річку.

Сам кратер населений численними травоїдними тваринами, крім їх зустрічаються леви, гієни, леопарди, бегемоти. Велика різноманітність також і птахів. Варто відзначити, що в Нгоронгоро прилітають на зимівлю величезні зграї крилатих з Європи та Азії.

У цьому біосферному заповіднику міжнародного значення живуть і рідкі особини, наприклад, африканський дворогий носоріг, гепард і сервал.В Національних парках Танзанії гепарди живуть на волі

Також по всій планеті йде слава і про Серенгеті, площа якого - 15 000 кілометрів, розташованих на північному заході Танзанії. Назва перекладається з мови масаїв як «нескінченні рівнини», пейзажі воістину дивні і природні - рівнини, що перетікають в пагорби і гори, серед яких гармонійно виглядають річки і чисті озера.


Вивчаючи Серенгеті, можна пізнати справжню Східну Африку, якої вона і була до вторгнення цивілізації. Тут найбільша кількість тварин серед всіх аналогічних об'єктів материка - більше, ніж мільйон особин великих звірів вільно переміщаються на цій території.

Серед тварин рівнин, яких десь 35 видів, є й особливо великі - леви, слони, носороги, буйволи, леопарди. Також тут зустрічаються: жирафи, зебри, крокодили, газелі, різні мавпи. Птахів у цьому Національному парку більше 500 видів.

Серенгеті - по праву найкраще місце для того, щоб спостерігати за природним життям диких і унікальних жителів африканських земель, і все одно всі їхні таємниці складно буде пізнати.

Ще на півночі є місто Аруша, поряд з яким знаходиться Національний парк Аруша - одне з улюблених місць жителів Танзанії. Тут прекрасні пейзажі доповнюються кратерного озерами і різноманітними птахами. У Руаха, Національному парку Танзанії, багато слонів

У тутешніх лісах стародавні кедри вдало сусідять з тропічними рослинами, водяться тут численні мавпи-колобуси і гірські козли. І хоча мешканців тут небагато, але от кількість птахів на озерних узбережжях величезне. Ще ці місця знамениті рідкісними рослинами.

У південній частині країни мається Національний парк Руаха, який є другим за масштабами в Танзанії. Природа в ньому практично повністю незаймана, адже зберігала свій зовнішній вигляд багато століть.

У цьому видаленому і відокремленому місці панує екваторіальний клімат, а на берегах річок кипить життя. Тут зустрічаються на водопоях олені, буйволи, леви, гієни і шакали. На луках постійно знаходяться різні копитні й інші ссавці.

У Руаха водиться дуже багато слонів. Птахів ж близько 370 видів, є й рідкісні особини.

А ось в Національний парк Тарангіре приїжджають справжні мисливці всього світу вважають, адже тут полювання дозволена. Крім цього притягальної є і місцева природа - баобаби і високі трави, акації та кущі. Під час посух численні жителі сходяться до річки Тарангіре, щоб попити і набратися життєвої сили.

Зустріти тут можна буйволів, гепардів, жирафів, зебр, оливкових бабуїнів, левів, гігантських кажанів, також багато птахів сюди прилітає взимку з Європи.
Національний парк Кіліманджаро в Танзанії

Про Кіліманджаро повинен знати кожен, хто приїхав до Танзанії, адже це символ країни. Цю гору складно не побачити і не впізнати, адже найвища вершина Африки велично підноситься сніжною шапкою над довколишніми рівнинами.

Національний парк Кіліманджаро в Танзанії представлений не просто горою, це вулкан, який поки спить. Дане місце за багатьма показниками унікальне, наприклад, це:

найвища африканська точка;
єдина на континенті вершина зі сніговим покривом;
найбільша на планеті гора, яка стоїть відокремлено.

Національний парк Кіліманджаро в ТанзанііТак як кожен мандрівник мріє підкорити дану висоту, то в цьому парку розробили кілька туристичних маршрутів для будь-якої фізичної підготовки. Деякі шляхи підвладні кожному туристу, який побажав відчути на собі могутність Кіліманджаро.

За кілька днів можна піднятися вгору по горі, при цьому супроводжувати мандрівника будуть всі необхідні люди з місцевих - гід, носії і, при необхідності, кухаря. Такий підйом дозволить дізнатися природу і життя даного регіону, так як на подножье маються поселення, через які також йдуть маршрути.

У парку Кіліманджаро обов'язково рекомендується наступне:

зробити поїздку на позашляховику по тропічним джунглях підніжжя;
провідати місцеве населення чагга, вирощує там банани і кави;
зробити піший підйом на будь-яку висоту;
відправитися на пік Ухуру, щоб споглядати прекрасні панорами розкішних навколишніх краєвидів.

Похожие страницы