Кращий помічник в подорожі - переносний зарядний пристрій

Кращий помічник в подорожі - переносний зарядний пристрій

Самостійний туризм - явище притаманне швидше молодіжному туризму, або людям більш авантюрного укладу.


Самостійний турист - почасти має бути авантюристом. Адже багато хто запитає - як це в наш час можна не скористатися послугами таких зручних і надійних туроператорів. Насправді можна і по првде кажучи це куди дешевше й цікавіше.

Люди рідко замислюються скільки насправді вони переплачують за послуги турфірм. Але переплата не єдиний «мінус» такого відпочинку, так само:

- Турфірма ніколи не зробить ваш відпочинок по справжньому насиченим і цікавим

- Відпочинок по путівці це незмінний маршрут

- Ви отримаєте стандартний відпочинок в стандартному готелі і на стандартному пляжі

- Ви не зможете відчути дух країни, тому ви будете перебувати в оточенні інших туристів-співвітчизників.

- Ви витратите купу грошей

- Ваш відпочинок буде обмежений строками

Вихід один - взяти свій відпочинок у свої руки, але як це зробити не володіючи знаннями, тут на допомогу приходить досвід інших людей - а точніше Леоніда Калентьева (Читати докладніше ...)

Автор у своєму продукті оповідає про те, що: «що подорожувати по світу можна безкоштовно? Тобто майже безкоштовно - якщо ви хочете відвідати іншу країну, то вам буде потрібно лише оплатити візу (близько 30-40 доларів, хоча багато країн взагалі не вимагають візи). Все інше - дорога, проживання, пам'ятки, задоволення та інші радості, при бажанні, обійдуться вам в 0 рублів! »

Цікаво? Захотіли поринути у світ самостійного туризму? Тоді ласкаво просимо відвідати сайт Леоніда Калентьева і дізнатися докладніше про його пропозицію.

Дізнатися про самостійне туризмі більше ...

Похожие страницы