Відпочинок в Німеччині Відгуки Туристів

Відгуки про Німеччину: відгуки туристів на «Тонкощах туризму»

Приїхавши до Німеччини, ми вважали за потрібне оселитися в передмісті між великими містами, щоб не переплачувати за житло. Наш вибір припав на Шветцінген. У цьому невеликому містечку, що знаходиться, десь близько знаменитого Мангейма розташований прекрасний палац Schloss Schwetzingen. 

Здавалося б, у такому маленькому місті і подивитися то нема на що, а ось ми і знайшли. І не просто там якусь пам'ятку, а шикарний палац, знаменитий на всю країну і по праву називається «перлиною землі Баден-Вюртемберг» .Що ж таке огляд замків долини Рейну? В якості пізнавального екскурсу в історію Німеччини, можна і подивитися на замки долини Рейну. Але навряд чи Ви будете задоволені на 100%. Я думаю, що відсоток захоплених буде набагато нижче.


Між знаменитим "німецьким кутом" міста Кобленц і Рюдесхайм, в якому проходять численні фестивалі вина, лежить дорога вздовж Рейну. Це дійсно долина, у глибині тече Рейн, по берегах туляться маленькі містечка, а потім відразу починаються круті ... Моє подорож до Німеччини почалося з переїзду на автобусі з Іспанії через Францію, тому знайомство з країною почалося не з стандартних маршрутів.


Першим містом, яким мені довелося дізнатися в землі Баден Вютемберг став Mannheim- велике студентське місто, в якому мені дуже сподобався центральний парк з старовинної водонапірної вежею "тур", а так само довга вулиця з безліччю магазинів! У місті панує атмосфера руху, молодості і мені влітку можна із задоволенням посидіти в кафе на ... Для мене Німеччина насамперед це прекрасне вино, цікаві фести і можливість подорожувати кожні вихідні. Одна з таких подорожей я зробила в липні в землю Hessen.
Дорога від Франкфурта зайняла близько 1:00 з пересадками з Meinz і Wiesbaden. Вартість поїздки в одну сторону близько 8 євро.

Возможно, вам понравится
Австрия. Отзывы русских туристов
Австрия. Отзывы русских туристов
Доминикана отзывы туристов
Доминикана отзывы туристов
Гоа отзывы туристов
Гоа отзывы туристов

@#@!## беллини казино

—  Национальная Идея
.. play отзывы. все желающие могут потренироваться в демо-режиме без регистрации и совершенно бесплатно, он открыл специальные курсы. ru9 марта в ходе телефонных переговоров президент рф владимир путин обсудил по телефону с федеральным канцлером германии ангелой .. это еще одна интересная ..

Похожие страницы