Туристичний сезон Тунісу - це величезне число туристів


Багато туроператорів настійно радять своїм клієнтам відправлятися до перлини Середземномор'я - Тунісу - саме в літні місяці. Безумовно частка в їх словах є, адже прекрасного проведення часу сприяє як спекотна погода (без дощів), так і широкий вибір фруктів і овочів, який якраз встигають на туніських землях. Справа в тому, що жителі країни вкрай прискіпливі щодо свого раціону, і вживають тільки так звані сезонні овочі - ті, які природним шляхом пристигаючі до цього моменту. Так, скажімо, якщо період полуниці - пізня весна та рання літа, то ягода ніяким чином не опиниться на столах тунісців в листопаді або взимку. Оскільки «не сезон», а вживання привізних фруктів користі не приносить.

Тим, хто вирушає на відпочинок саме в туристичний сезон Тунісу, не зайвим буде знати, що, крім сезонності поспевания овочів і фруктів, фактор сезонності мають також риба та інші морепродукти. До цього моменту місцеве населення також вкрай педантично ставиться, а тому в ресторанах і численних кафе Вам не подадуть страву з риби, для якої «не сезон».

З іншого боку, туристичний сезон Тунісу - це величезне число туристів і високі ціни. А тому, якщо Ви прагнете витратити мінімум і отримати при цьому відмінний відпочинок, настійно рекомендуємо Вам купувати квитки на листопад-лютий. Як правило, велика ймовірність придбати гарячі тури за собівартістю - на чартерні рейси, з поселенням у хороших сучасних готельних комплексах.

Втім, якщо є бажання відвідати країну Середземномор'я - не зволікайте! .. Їдьте! .. Адже «у природи немає поганої погоди», а Туніс коштує того, щоб побувати в ньому як мінімум чотири рази - взимку, навесні, влітку і восени!

Похожие страницы