Сама ж столиця Тунісу - однойменне місто Туніс

Карфаген був побудований не місцевої цивілізацією, а фінікійцями, які спеціально прибули на узбережжі Середземного моря, щоб заснувати там Нове місто, як, власне, і перекладається Карфаген.

Це місто-держава був найбільш потужним в той час. Однак він похилився під напором римської імперії, імператори якої полюбили це місце для відпочинку. Саме залишки римських будівель в основному і доступні зараз туристам - лазні, театри, палаци та храми.

У Тунісі пам'ятками в основному є стародавні постройкіПріезжіе із задоволенням відвідують термальні ванни, які були найбільшими у римлян, і руїни колись великого амфітеатру. Всі останки великої фінікійської цивілізації, знайдені в тутешніх місцях, зібрані в музеї на території стародавнього міста.

Зараз потрапити в Карфаген можна прямо зі столиці - Тунісу, від неї до руїн близько тридцяти п'яти кілометрів. Так що з центрального міста сучасного Тунісу починаються всілякі екскурсії в місто-держава античності.

Сама ж столиця Тунісу - однойменне місто Туніс, також дуже цікава для мандрівників, адже це також стародавнє місто, заснований задовго до нашої ери, в дев'ятому столітті.

Центр міста, що називається зазвичай Медіна, дуже колоритний, дихає історією та традиціями. У його межах мається дивовижна мечеть, названа ім'ям Джамі ез-Зейтуна, яка є найважливішою в усьому Тунісі. Тут сосредоточенна вся духовність і релігійність тунісців.

Цікаво буде туристам навіть просто побродити по Медині, бо тутешні вузькі вулиці ведуть до різних мечетям, ринкам і всіляким пам'ятках:

ринок Сук ель-Аттарін, на якому можна купити пахощі, прянощі, спеції, парфумерію;
ряд палаців Дар-Осман, що вражають своїм зовнішнім оздобленням з розпису і мармуру;
мавзолей Турбет ель-Бей;
Дар Ель-Хаддат - найстаріше міське будівля;
собор Сент-Вінсент-де-Поль;
найбільш мальовничим називають Будинок Бея - колоритне будівлю міністерства закордонних справ.

Карта пам'яток Тунісу не обмежується прекрасними пляжаміВ столиці також розташувався найбільший в регіоні національний музей під назвою Алаун, який зайняв площу палацу Дар Хусейн.

Похожие страницы