Санаторії - і відпочинок, і оздоровлення

Для таких цілей співробітник пошти попросить Вас прискіпливо заповнити лист вмісту посилки в спеціальному бланку, який повністю видрукуваний на в'єтнамською мовою. У першому рядку бланка пишеться Ваше П.І.Б, місце відправлення (зазвичай пишуть адреса справжнього місця перебування, ту адресу, де Ви проживаєте або орендуєте кімнату, будинок, віллу, бунгало, номер в готелі і т.д.), нижче ім'я одержувача і його адреса. Іноді необхідно написати номери телефонів відправника і одержувача. У такому бланку що найсумніше необхідно описувати не тільки кожну річ, але і її вартість. Тому, це діяння можна сміливо надати співробітникові пошти, так як заповнювати вони будуть все на своїй рідній мові.

Точно сказати навіщо це потрібно не можемо, але швидше за все необхідність цього полягає в тому, що в пункті прийому або передачі відправлень, посилка розкривається і перевіряється її вміст. Тому, абсолютно марно робити те, що роблять багато: заздалегідь запаковують посилку і з готовою красивою коробочкою приходити на пошту.


Отже, тепер по порядку. Існує кілька способів оправки посилки. Найдоступніша і поширена послуга пошти - EMS, але найдорожча. Так звана експрес-пошта коштує невиправдано дорого, крім того все ускладнюється тим, що посилки підлягають огляду, тому навіть якщо Ви відправили EMS посилку, то вона також близько тижня пролежить на в'єтнамської митниці. Також існують рекомендоване відправлення і авіа відправлення. У всіх цих випадках відправляється вантаж підлягає деякого страхуванню. Багато хто не думають про те, що за загублену посилку з пошти можна зажадати компенсацію! Розрахунок компенсації виходить в першу чергу від ваги вантажу, а вже потім розраховується фактична вартість вмісту посилки. У такому випадку врятує саме той папір, яка відображає вміст посилки. Зрозуміло, щоб довести свої права необхідно при собі мати: паспорт, квитанції про відправлення, знати трек-код, адреса відправлення і отримання посилки.

Посилки, відправлені за допомогою EMS, доходять до Москви за тижневий термін. Зрозуміло, вартість відправлення посилки з В'єтнаму буде залежати в першу чергу від її ваги. Допомогою інших способів відправки бандеролей та посилок час у дорозі може перевищувати 30 днів. Зазвичай кажуть, що посилка буде йти від 1 до 3 місяців.

Процедура отруєння в принципі стандартна що для EMS, що для відправки звичайним способом. При собі рекомендується мати закордонний паспорт, точна адреса відправлення (візьміть з собою візитку готелю або вручну спишіть точну адресу проживання). Причому можна обійтися просто ксерокопією документа, але якісь співробітники вимагають оригінал. Тому, знову ж на кого підхопите. Потім готуйтеся заповнювати ряд папірців. Їх може бути всього 3 або більше. Перша папірець - бланк відправлення (від кого-звідки, кому-куди), друга - бланк посилки з присвоєним трек-кодом, який зазвичай красується у верхньому правому кутку і злощасна папірець, що вимагає описати вміст посилки.

Похожие страницы