Санаторії Кримського півострова

Санаторії Кримського півострова

Перший азіатський товариш радий вітати на своїх просторах будь-якого цікавого туриста, бо в червні у В'єтнамі є де розгулятися. Проте варто пам'ятати про те, що відпочинок у В'єтнамі сподобається не всім. Все-таки ця країна не може похвалитися елітним і комфортним сервісом обслуговування, але це робить її відмінною від всіх інших і надає особливий колорит. В'єтнам цікавий своєю самобутністю. Його лик різноманітний завдяки численним народностям, що населяють окремі регіони країни, і своїм специфічним укладом життя. Тому, повноцінний відпочинок у В'єтнамі повинен кишіти подіями, які можливі тільки від неспішного подорожі по країні.


Якщо пріоритетним залишається виключно пляжний відпочинок, тоді для цих цілей цілком підійде центральна половини В'єтнаму і частину південно-східної. До цього часу на велика частині материка вступає в законні права вологий сезон, який накриває своїм тілом північну і південну половини материка, а от у центрі за весь місяць випадає не так багато опадів. Варто відзначити ще й той факт, що дощі хоч і бувають, але всі вони в основному не затяжні і, проливаючись на землю, швидко зникають під теплим в'єтнамським сонцем.

Детальніше про погоду можна дізнатися зі статті «Погода у В'єтнамі в червні»

Якщо у в'єтнамського відпочинку і є якісь вади, то ось у відпочинку в Таїланді таких недоліків буде вже менше.

До змісту

Таїланд


Що вже й казати, Тайланд за деякими даними з кожним роком стає все популярнішим і популярнішим і не тільки завдяки своєму пікантному і специфічного відпочинку й розвагам. Тут дійсно досить цікаво і завжди є чим зайнятися. Але зауважимо також і той момент, що у зв'язку із зростанням його популярності, відпочинок в Таїланді стає менш привабливим, тому що загальне туристичне увагу вкрай погано позначається як на екології Таїланду, так і на ставлення місцевих жителів до туристам, в яких вони бачать ходячі мішки з грошима. Але це чисто наша думка, можливо, хтось захоче посперечатися з нами.

Тайський червня дозволяє об'єднати як пляжний відпочинок, так і екскурсійний. Пляжний, правда, в силу сильного вітру, може бути декілька подпорчен, але це не лякає всіх тих, хто приїжджає в Тайланд в червні місяці.

Туристів приваблює ще й одне унікальний захід, який проводиться виключно з метою залучення якомога більшої кількості туристів - це Торговий фестиваль. У великих магазинах, торгових центрах та інших торгово-роздрібних точках оголошується сезон тотальних розпродажів, під час якого можна придбати товари за досить привабливими цінами. А турист розніжений на сонечку - найвигідніший клієнт, який радий не тільки насолодитися купанням в морі, але і вигідно вкласти свої грошики в настільки потрібний і необхідний йому товар. Тому, купують буквально все, що погано лежить. Цим і користуються послужливі й усміхнені тайці при цьому встигають задобрити клієнтів різними смачними фестивалями начебто ананасно фестивалю, що проводиться в провінції Лампанг в північній половині країни.

А ось якщо відпочинок в Таїланді вже набрид, то можна відправитися на відпочинок до Італії, де можливий не тільки повноцінний комфортний пляжний відпочинок, але й настільки ж чудовий екскурсійний відпочинок.

Похожие страницы