Монастир Святого ГеоргіяСюди заїжджали католицькі священики європейської місії, і навіть на якийсь час затрималися тут, але були вигнані Фасілідасом. Історично в Гондар склався свій стиль зображення і фрески. Фрески тут можуть покривати всю внутрішню поверхню стелі храму і відрізняються особливою стилістикою зображення. Школа мистецтв Гондар досягала небувалих висот також у виготовленні хрестів, що використовуються при службі. Хрести Гондар мають свій власний неповторний стиль.

Монастир Святого Георгія

Паломництво в МеккуВ Єгипті один з центрів туризму в Африці. Православне населення складає всього 10%. Тим не менш, на території Єгипту знаходяться декілька цікавих храмів і монастирів. Так, наприклад, Монастир Святого Георгія в християнській частині старого міста Каїра.

Це жіночий коптський монастир і неподалік від нього є ще закритий зараз чоловічий. На його території діє церква Святого Георгія. Храм Святого Георгія має незвичайну круглу форму, оскільки був збудований на старому фундаменті римської споруди. Всього в храмі чотири поверхи, з яких два підземних. На жаль при розливах Нілу підземні поверхи часто затоплюються. У храмі знаходяться частки святих мощей Святого Георгія і його чудотворна ікона.

Монастир Святої Катерини

Також святі місця африканського континенту включають в себе монастир Святої Катерини, що знаходиться на півострові Синай біля підніжжя гори Синай. Відмітна особливість монастиря його величезна бібліотека в кілька тисяч стародавніх рукописів.

Найстаріші з них датуються 4-5 століттями. Монастир побудований близько 1500 років тому. Комплекс включає в себе кілька цікавих будівель. Всі ці роки монастир безперервно діяв, на ньому не позначилися навіть арабські і турецькі завоювання.

Похожие страницы