Туристи оспівують Червоне море

Туристи оспівують Червоне море, адже воно славиться найчистішими просторами і приємним для кожного кліматом. Саме тому до нього в Африку приїжджають люди з всіляких країн.


І хоча туризм в Африці розвивається і прогресує, слід розуміти, що морські глибини таять усілякі небезпеки для відпочивальників. Зокрема це - небезпечні риби в Червоному морі, які настільки привабливі, наскільки і отруйні.

У Червоному морі не дарма розвивається дайвінг, так як там приголомшливі підводні пейзажі - нескінченні коралові рифи, білосніжні піски і яскраві місцеві мешканці. І якщо спостерігати за флорою приємно і безпечно, то певні представники фауни можуть перетворити відпочинок в затяжній лікарняний, а то й взагалі привести до трагедії. Тому кожна поїздка в екзотичну країну повинна супроводжуватися ретельним вивченням не лише місцевих звичаїв, але й природних умов і небезпек.

Ще слід зрозуміти, що не стільки великі акули зможуть навести страх на відпочиваючих, скільки безліч дрібніших риб, які сноровіт між рифами і в піску, причому недалеко від берега. Вони зазвичай набагато небезпечніше, тому що залучають красивим забарвленням і водяться біля пляжів.

Небезпечні риби Червоного моря. Запобіжні заходи

Серед мешканців Червоного моря є такі основні небезпечні представники:

акули;
крилатки (риба-зебра);
мурени.

Представляючи небезпеки моря, багато людей згадують найчастіше про акул, що є просто наслідком незнання. Так, у водах Червоного моря водяться різні види акул, якісь трохи менше і спокійніше, якісь дуже великі, іноді їх значна кількість. Однак акули рідко нападають на відпочиваючих по своїй волі.

Найчастіше можна побачити рифову акулу, розміри якої досягають двох метрів і трохи більше. Вона зазвичай водиться лише на своїй осілого території, охороняючи кордону, проте контакту з людьми взагалі не шукає.

А ось зустрічі з темноперой сірої акулою варто уникати, тому що вона дуже ворожа, і при цьому часто проявляє цікавість. У Єгипті можна спостерігати Білопірі сіру акулу, яка вважається найбільш небезпечною на місцевих курортах.

Самою кровожерливої в Червоному морі називають велику білу акулу, потім в даному рейтингу йде тигрова акула, замикає цю трійку акула-молот, зуби якої гострі і численні.

Щоб не опинитися в пащі однієї з них, слід якомога далі від них купатися. Особливо рекомендується уникати нічних морських прогулянок, так як в цей час акули полюють. При вимушеній зустрічі з цим хижаком не намагайтеся поплисти або налякати її, краще обличчям і поведінкою покажіть свою дружелюбність.

Похожие страницы