Який одяг брати з собою в Єгипет

Також не варто недооцінювати таку даму, як акліматизація, яка у кожної людини проходить по своєму. Якісь люди легко переносять перші дні в іншій країні, а якісь відчувають себе вкрай важко: головні болі, простудні симптоми, ломота у всьому тілі, нудота, втома, слабкість. При такому несприятливому розкладі Ваша імунна система буде ослаблена. Тому, перш ніж вирушати в подорож, пропийте натуральні настої з трав, що сприяють поліпшенню імунної системи, а також покладіть в свою аптечку в Єгипет ліки від застуди. Аспірин в першу чергу! Запитайте - «Чому?» На власній шкурі дізналися і зрозуміли що таке кондиціонер, який хоч і рятує єгипетського спеки, давить на віскі, але при цьому цей товариш стає першопричиною простудних захворювань.

Навіть якщо у вас не було алергії раніше, обов'язково варто покласти в аптечку і противоалергенні препарати. Раптом вона проявиться під час відпочинку.

Які ще ліки брати до Єгипту?

Не забуваємо і про болезаспокійливі засоби: анальгін, пенталгін, темпалгин і т.д., які дозволять знизити головний або зубний біль.

Якщо у вас можуть бути проблеми з серцем, то обов'язково візьміть із собою на відпочинок серцево-судинні лікарські засоби, заспокійливе і засоби для пониження тиску. Раптом на спеці вам стане погано, підвищиться тиск або Ви перенервував. Тому, оснастимо аптечку, наприклад карвалола, адельфаном, валеріаною.

Цілком імовірно, що ви можете порізатися або отримати іншу ранку, тому вам може придатися клей БФ-6, бінтік або лейкопластир. Вата Вам може знадобитися практично на 100%.

Тепер саме очевидне, але тим не менш часто забувається: у вашій аптечці в Єгипет обов'язково повинні бути сонцезахисні засоби і засоби від опіків. Сонце в Єгипті м'яке і приємне, але від цього дуже просто отримати опік. Будьте уважні з цим, особливо в перші дні відпочинку. Не забуваємо і про спреї і крему після засмаги, який зволожують, пом'якшують і заспокоюють роздратовану на сонці шкіру.

Що ще можна покласти в аптечку?

Похожие страницы