Екскурсії в Єгипті (Хургада, ціни)

Екскурсії в Єгипті (Хургада, ціни)

Країни «за Сахарою» - мало вивчений район для відпочинку нашим туристом, так би мовити «зворотна сторона місяця». Ось тут то ми і зупинимося докладніше:

Туризм на південь від Сахари на даний момент бурхливо розвивається галузь - за останній час обсяг туризму в цих країнах підскочив на пристойний рівень: Кенія - 26%, Мозамбік - 37%, ПАР - 11%, Сейшели - 7%, при тому що середній відсоток по світу не досягає і 5%!

Такий наплив туристичного трафіку виявився гідним книги рекордів. Так само розвиток підштовхує все нових людей на інвестиції в Африканський туризм, що веде до подальшого зростанню туристів в «за Цукрового» Африці.

Найцікавіше - те що не тільки туристам маловідома Африка, але навіть і туркомпаніям. Багато хто думає, то що це вкрай відсталі місця без зручностей, наповнені брудом і хворобами. Але все ж справа в Африці йде не так. Тут є безліч першокласних готелів, є готелі зі статусом VIP, величезні можливості для пляжного і екстремального відпочинку.

Туризм в Африці розвивається семимильними кроками. Напрямок Кенія-Танзанія користується не бувалим попитом.

Ну а крім того що Кенія колиска людства, це ще й прекрасна країна для активного відпочинку. Туризм в Кенії розвивається гігантськими кроками і вже є основним доходом держави. Чому ж це місце так притягує туристів? .. Давайте розберемося:

По перше цікавий факт - практично вся площа країни є національним парком, а це в свою чергу обіцяє туристам знайомство з багатою флорою і фауною. Само собою в Кенії проблем з сафарі немає і ви зможете в будь-який момент подивитися на левів, слонів, жирафів і т.д.
Другим приємним бонусом можна виділити пляжі Кенії. Узбережжя Кенії є гігантський тропічний пляж з чудовим золотим піском.
Активний відпочинок - ось, що притягує до Кенії багатьох людей. Вибравши відпочинок в Кенії ви отримуєте можливість відвідати знамениту гору Кіліманджаро або зайнятися дайвінгом в індійському океані, або відвідати сафарі (піше, авто чи морське).

Проживання в Кенії:

На рахунок проживання в Кенії можна не турбується - готелей повно. Т.к. туризм в країні розвинений, відповідно і готельний бізнес теж - цікаво, що багато з них входять в категорію «Провідні готелі світу». Прямо в готелі можна домовитися про сафарі. Готелі Кенії славляться своєю кухнею - ви зможете покуштувати як європейські, так і місцеві страви. Обладнані готелі за останнім словом техніки.

Вартість відпочинку в Кенії (приблизно) від 2 000 у.о. Залежить від того, що саме вам потрібно від відпочинку (пляжний, активний і т.д.)

Похожие страницы