Всі зацікавлені можуть вибрати види туризму

У північному субрегіоні курорти розташувалися в прибережній зоні, куди люди приїжджають, щоб насолодитися морями Африки знаходяться в субтропіках. Найчастіше туди відправляються влітку, проте і взимку там можна відпочивати.

Південь Тунісу і Марокко приймають європейців цілий рік, Алжир - 9 місяців. При цьому варто розуміти, що подорожувати по різних екскурсіях краще в той час, коли більш прохолодно.

Південна Африка розташувалася в іншому півкулі, там зона субтропіків і тропіків, тому й особливості інші. У ПАР можна їхати цілий рік, однак найбільш популярним вважається місцеве літо (листопад-лютий).

В екваторіальній частині Африки послідовно чергуються сезони дощові і сухі, і саме останні характеризуються збільшенням чисельності приїжджих.

Всі зацікавлені можуть вибрати види туризму в Африці на свій смак:

Пляжний відпочинок;
сафарі;
екскурсійні тури.

Пляжний відпочинок в Африці запам'ятається чудовими піщаними пляжами. Крім цього тут можна милуватися екзотичною природою і затишним кліматом, тому такі курорти користуються попитом у численних туристів з усього світу. Сприяє розвитку даного виду туризму і те, що материк омивається численними водоймами - два океани, Червоне і Середземне моря, де є маса дивного не тільки на узбережжі, але і в водах.

Завдяки сафарі кожен, який прибув на африканський континент, отримує можливість на власні очі побачити все розмаїття місцевої флори і фауни. При цьому тварини в національних парках, де і подорожують групи туристів, почувають себе чудово, завдяки природним умовам утримання.

У екскурсійних турах можна дізнатися історію і сучасний побут африканців. Для цього туристи направляються в поселення аборигенів, що живуть в глушині. Також усім рекомендується відвідати історичні та культурні місця, щоб познайомитися з великими цивілізаціями, що знаходяться на цих землях.

Похожие страницы