Їдемо у Чехію - визначні місця Праги

Нячанг теж порадує вас усіма принадами пляжного відпочинку, бо всі інші види розваги не у води або не вводити вам точно припадуть не до вподоби через спеку. Вдень близько + 30 ° С, ночами + 25 ° С, вода тепла + 27 ° С. Дощів практично немає, вітер помірний 2.4 м / с.

Не саме гарний час для відпочинку на о. Фукуок. Відпочити тут цілком можна, але хоч і панує тепла погода (в середньому + 30 ° С / + 33 ° С), однак тут гуляє вітер, піднімаючи досить солідні хвилі, і нерідкі сильні дощі. Часто похмуро.
Тури до В'єтнаму в серпні


В'єтнам в августеЕслі шукати серпневі пропозиції щодо направлення В'єтнам, то мало що хорошого взагалі пропонують, бо все-таки серпень - не найкраще час відпочинку в цій країні, але хтось погоджується на відпочинок в силу ряду причин:

Відносне прийнятна вартість турів
Прийнятні ціни на екскурсії та інші види розваг
Тепла погода
Пляжний відпочинок
Тепле море
У низький сезон гостей в країні не так багато

Однак не варто забувати про те, що на ціну впливає і нестабільна ситуація з доларом. Якщо дивитися на вартість турів до В'єтнаму в серпні, то ми отримаємо нижченаведену таблицю. Ціни актуальні лише на початок серпня 2015 (приблизно з 06.08.15 до 16.08.15). Готелі розглядалися від 3 до 4 зірок.

Тур на двох на 10 днів з вильотом з Москви
Нячанг від 90.000 руб.
Хюе від 105.000 руб.
Хойан від 100.000 руб.
Дананг від 105.000 руб.
Фантхьет від 80.000 руб.
Халонг від 200.000 руб.
Вунгтау від 110.000 руб.

Чи варто їхати до В'єтнаму в серпні

Однозначної відповіді на це питання просто немає. У ряду туристів склалося вкрай негативне ставлення до цієї країни і в силу того, що вони примудрилися попастися на виверти туроператорів і приїхали до В'єтнаму в несезон і не на той курорт, підвищивши тим самим їх рейтинг продажів. Нічого хорошого в цьому немає, і В'єтнам в серпні демонструє себе у всій своїй плаксивою красі. Велика частина турів в серпні реалізується на о.Фукуок, так як багато пишуть про те, що тут завжди тепло, сонячно і мухи не кусають. Так от, не вірте і не ведіться на відносну дешевизну турів. На острові в цей час практично весь час вітряно, отчого до води навіть підходити не хочеться, часто йдуть дощі (на тиждень припадає 4 дні дощів, 2 похмурих і 1 сонячний день). Плюс до цього дуже багато комах.

Тому, враховуючи все вищесказане, у В'єтнамі в серпні може бути добре далеко не скрізь. Якщо мало дощів, то занадто жарко і підвищена вологість, якщо дощі, то як правило вітряно і похмуро. Тут добре тільки в тому випадку, якщо ви правильно виберете місце відпочинку. Для нас Соціалістична Республіка В'єтнам - це відмінне місце для відпочинку дикуном в будь-який час року, бо поки північ і південь заливає дощами, то можна легко переглянути маршрут, перебазуватися в Нячанг.

А спланувати екскурсії можна і самостійно завдяки карті пам'яток В'єтнаму.

Чи варто їхати до В'єтнаму в серпні? Якщо не сидите на місці, тоді серпневий В'єтнам приємно вас здивує. У всіх інших випадках, це не найкраще місце для відпочинку.

Похожие страницы