Німеччина Відпочинок на Природі

       
<Таблиця CELLSPACING = "0" cellpadding = "0" кордон = "0">  
 

Боденське озеро / Бодензєє

 

Боденське озеро (озеро Констанц) розташоване на самому півдні Німеччини.У народі його часто називають Швабським морем, тому що знаходиться воно в місцях відвічного проживання швабів, на кордоні німецьких федеральних земель Баден-Вюртемберг і Баварія, з одного боку, та Австрії і Швейцарії - з іншого.Тутешні пейзажі нагадують Середземномор'ї. Це - ідеальний курорт для любителів активного відпочинку.Клімат тут дуже м'який, в садах цвітуть і плодоносять яблуні, грушеві і сливові дерева.Сонце світить часто й подовгу, тому виноград достигає водночас що й у країнах Середземномор'я.

 

Озеро, що тягнеться на тлі могутніх Альп, розміром 538 кв / м, нагадує за своїм характером внутрішнє море.Розташований тут ботанічний сад існує з 1827 року, коли попередній власник з невимовним прізвищем Nikolaus von Esterhazy, почав збирати колекцію троянд і екзотичних рослин, поступово заповнив весь острів.Як і весь регіон Бодензєє, острів Майнау має дуже давню історію.Перші поселення на острові виникли близько 3000 років до нашої ери. Потім островом поперемінно володіли Римська імперія, монастир Райхенау (Reichenau), Тевтонський лицарський орден, і навіть Шведське королівство.В результаті, практично ніяких будівель, побудованих пізніше 17-го століття на острові не збереглося.

 

Сади тут з'явилися в середині XIX століття, коли Великий Герцог Фредерік I влаштував тут свою років нюю резиденцію і започаткував збір багатої колекції рослин, в тому числі екзотічес ких.З тих пір садівництво тут процвітає цілий рік.

 

Навесні погляди відвідувачів радують тися чі тюльпанів і нарцисів, на клумбах і між деревами в найнеймовірніших колірних поєднаннях.Навесні тут проводиться і знаменита щорічна виставка орхідей.Влітку на Майнау панують троянди, сортів троянд тут налічується близько 800.Багато їх цвіте і в Італійському саду, що примикає до замку. Осінь - свято жоржин, яких тут понад 200 сортів.Дуже цікавий свято "Королеви жоржин", в якому беруть участь відвідувачі острова.Доступ на острів відкритий усім бажаючим

     
Возможно, вам понравится
Німеччина російські / на озері в
Німеччина російські / на озері в
Німеччина російські / докази на озері
Німеччина російські / докази на озері
Озеро Аммерзее в Німеччині
Озеро Аммерзее в Німеччині

Один з найбільших туроператорів TUI закриє підрозділи в регіонах & Nbsp; & mdash; & NBSP; РБК
Для sleduûŝemu польоту телефонного інтерфейсу Клієнти результатів не запропонувати нові послуги правителя, osnovannuû до Tak званий differencirovannyh Продукція - Magic Life (klubnye готелі для всієї родини), Sensatori (Спорт premial'nogo відключений), Sensimar (свято спеціально для пар), Робінсон (мережа готелів для активного відпочинку ..

Похожие страницы