Підготовка до туристичній поїздці

Підготовка до туристичній поїздці

Якщо в першому варіанті є деяка складність, то тут все набагато простіше, так як програма дозволяє озвучувати слова і фрази на рідній мові, а потім переводити їх та озвучувати будь-який інший мову, який підтримується перекладачем.

Перекладає тексти на наступні мови: англійська, французька, італійська, японська, китайська, німецька, шведська, норвезька, португальська, російська.

3. Talk To Me (вага 883.25 КВ; формат .apk)

Аналогічна програма, але на наш погляд краще розпізнає голос, але все одно потрібно більш чітко вимовляти слова і будувати не занадто заумні пропозиції. Як вона працює? Включаємо запис голосу і вибираємо потрібну мову (тобто той на якому вимовляється фраза), потім вибираємо мову для перекладу записаної фрази. Після цього додатку зможе вирішити поставлене перед нею завдання і озвучити вже перекладене повідомлення. Спілкуйся без проблем!

Перекладає тексти на наступні мови: англійська; французький; німецька; італійський; іспанська; китайський; японський.

4. PAL 9000 (вага 775.6 КВ; формат .apk)

Це універсальний перекладач, який поєднує можливості як звичайного перекладача текстів, так і має режим «розмови», що дозволяє вільно спілкуватися з іноземними співрозмовниками без будь-яких мовних бар'єрів. Перекладає текстові документи більш ніж на двадцяти мовах, розпізнає голосові повідомлення на шістнадцяти мовах і можна включити опцію звукового відтворення перекладу.

Перекладає тексти на наступні мови: англійська, арабська, китайська, японська, голландська, французька, німецька, індонезійська, італійська, корейська, польська, португальська, іспанська, тайська, турецька та російська.

Викачуємо вподобану прогу на свій смартфон або планшет на андроїд, яка дозволяє онлайн переводити цілі тексти на потрібний Вам мову. Налепеталі щось на телефон і прослухали цю ж фразу вже іншою мовою! Немає нічого простіше! Мовний бар'єр зруйнований в пух і прах! Одне засмучує. Деякі перекладачі можуть працювати тільки з використанням інтернету, а це в ряді випадків виявляється вкрай незручним.

5. Camera Translator (вага 1.38 МВ; формат .apk)

Плюс до цього невеликого списку додамо ще одне нововведення, яке здатне полегшити життя будь-якого туриста. Ми говоримо про фото перекладача. Працює він просто. Робите знімок якогось тексту, наприклад, фоткайте меню в японському ресторані, а програма розпізнає текст і переведе його на потрібний Вам мову. Правда здорово! Сміливо юзаем проги і ділимося своїми враженнями!

3. Умови проживання сподобаються далеко не всім

Тут вже кому як пощастить і хто чого хоче. Не всі готові проміняти затишний номер в готелі на гамак або намет на березі моря. Але буває й таке, що розраховуєш на одне, а в результаті отримуєш щось неймовірне, неприємне і навпаки. Наприклад, поїхав дикуном у відпустку до В'єтнаму. По приїзду розумієш, що готель зовсім не такий як на картинці і в описі. Номери маленькі, незатишні, годують жахливо несмачно і вибір їжі зовсім крихітний. Неприємно, але для дикуна це можна виправити. Не подобається - міняємо плани.

У цьому-то і вся принадність відпочинку дикуном. Свобода і ще раз свобода! Лише б грошей на все вистачало ...

Подорожуйте, відкривайте для себе нові горизонти і нехай ваш відпочинок завжди буде феєрично приголомшливим!

Похожие страницы